lekarz Tadeusz Markowski

3,7
3,6
3,3
3,7

Kompetencja, profesjonalizm, czas bez ograniczeń, wyjaśnienie objawów i skutków zażywanego leku, godny polecenia lekarz.

godny polecenia lekarz.

znam ze słyszenia - podobno niezbyt dobry urolog, który nie potrafi wykryć niektórych chorób (lepiej robia to urolodzy w szczecinie którzy wykrywają chorobe i od razu kieruja na operacje)

Lekarz Kompetentny zna sie na swojej pracy mily i zyczliwy tylko pani w rejestracji dosc nie przyjemna.

Bardzo miły i kompetentny lekarz, przyjmujący w małym ale ładnym gabinecie. Tłumaczy chorobę oraz przebieg badania w sposób bardzo przejrzysty i kulturalny. Do kosztów wizyty należy doliczyć jeszcze 20 zł za ewentualne USG (80 + 20 = 100 zł). Nie miałem problemu z umówieniem spotkania w najbliższym czasie. Polecam.

Lekarz niezwykle kulturalny i kompetentny,cierpliwy i dokładny. Takiego zachowania i pracy uczą Akademie, lecz większość lekarzy szybko zapomina o podstawach relacji z pacjentem. Wielki szacun Panie Doktorze!

B.dobry lekarz,zrozumiale tlumaczy pacjentowi problem i sposob leczenia.

B.dobry lekarz,zrozumiale tlumaczy pacjentowi problem i sposob leczenia.

same plusy bo rzadko sie spotyka takie podejscie do pacjenta-polecam każdemu!

same plusy bo rzadko sie spotyka takie podejscie do pacjenta-polecam każdemu!

Lekarz nie potrafił zdiagnozować mojej choroby i w trakcie badania olał to co do niego mówię. Nikomu nie polecam i szukam innego specjalisty.

Lekarz ten nie dobrze zdiagnozował moją chorobę , metodę leczenia jaką mi zaproponował mogła by doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji , dzięki zasięgnięciu opinii innego specjalisty uniknąłem najgorszego.