dr n. med. Tadeusz Morawiec

Chirurg stomatolog

2,7

Konkretny, rzeczowy, doświadczony z ogromną wiedzą, wyjaśnia cel i przebieg zabiegu. Podczas samego zabiegu bardzo miła i rozluźniająca atmosfera. Zabieg przeprowadzony bardzo sprawnie, a cały jego przebieg już wcześniej przemyślany i zaplanowany. Pan Doktor jest osobą z poczuciem humoru dzięki któremu rozładowuje stres towarzyszący nam pacjentom.Myslę, że to też ważna cecha o której należy wspomnieć.Polecam z całego serca!!!

nie polecam. wydaje się jakoby pracował za karę, najbardziej bucowaty i nieprzyjemny lekarz jakiego miałam okazję spotkać.

Spartaczone leczenie, nieumiejętna diagnoza - przez 1,5 roku. w gabinecie Morawca niepoprawnie przeprowadzono u mnie leczenie kanałowe, pojawił się stan zapalny, kazano mi leczyć sąsiedni ząb. W końcu wykonano resekcję korzenia zęba po 9 miesiącach - Nie pomogło. Powtórnie wykonano resekcję. W końcu usunięto ząb. Przez ponad 1,5 roku miałam stale stan zapalny przez źle wykonane leczenie i nieumiejętną diagnozę. W gabinecie jest duża rotacja, co źle świadczy o zmotywowaniu pracowników, kamerki. Brak uprzejmości i fachowości.

Spartaczone leczenie, nieumiejętna diagnoza - przez 1,5 roku.
Brak uprzejmości i fachowości.

Pan doktor kontynuuje leczenie mojej mamy, mam nadzieję, że profesjonalizm pozostanie na poziomie i leczenie zostanie doprowadzone do końca bez komplikacji.

Polecam, choć uprzejmość zostawia wiele do życzenia. .

Polecam, choć uprzejmość zostawia wiele do życzenia. .

Trzeba długo czekać, bo się spóźnia - od 1 do 2 godz. Sama wizyta trwa ok. 5 min. Nie przeprasza za swoje spóźnienia. Może jest kompetentny, ale trudni mi jest powiedzieć. Ma profesjonalny personel, lecz tego pan doktor nie zauważa.

Była Pacjentą Pana Doktora w Bytomiu. Konkretnie, rzeczowo wyjaśnił cel i przebieg zabiegu, cierpliwie odpowiadał na moje pytania. Sam zabieg przeprowadzony został niezwykle sprawnie, do tego w miłej atmosferze- Pan Doktor jest osobą z ogromnym poczuciem humoru i fajna atmosfera, jaka towarzyszyła wszystkim wizytom dodatkowo rozładowała stres związany z zabiegiem. Wszytskie kontrole Pan Doktor wykonywał osobiście, po zabiegu nie było zadnych komplikacji. Śmiało mogę polecic! Agnieszka

Pana doktora Morawca i jego Przychodnię znam od wielu lat, w comfortdencie leczy się cała moja rodzina, np.powtórne lecznie kanałowe wykonała dr.ksol uratowała mi 3 zeby, a moj ojciec wychwala doktora Morawca wszedzie ,za wykonanie leczenia implantologicznego w klinice w Bytomiu w dolnej szczęce. doktor jest ok. na pewno nie gburowaty,,konkretny i wyjatkowo wzbudzajacy zaufanie, a poza tym elegandzki profesjonalny gabinet, przystępne ceny!!! polecam!!

Jak na kierownika chiurgii stomatologicznej Śl. centr. stom. to marna opinia!!Co ci ludzie robią na tych stanowiskach???

Jak na kierownika chiurgii stomatologicznej Śl. centr. stom.
to marna opinia!!Co ci ludzie robią na tych stanowiskach???