dr hab. n. med. Tadeusz Pieńkowski

Onkolog

Znam Pana profesora już 13 lat.Dzięki Niemu ŻYJĘ. Skopano mi wszystko co można było w Łodzi. Zalecono leczenie ZBĘDNE co do mojego przypadku. Pan profesor po zapoznaniu się z moimi wynikami zrobionymi w Centrum Onkologii im.M.C Skłodowskiej w Warszawie zadecydował TRAFNIE. Gdyby zastosował to co chiano w Łodzi już bym NIE ŹYŁA. Jest wspaniałym, cierpliwym, wnikliwym z OGROMNĄ WIEDZĄ specjalistą. Kochane panie każdy ma prawo różnie reagować, lekarz to też człowiek. Jeżeli szukacie uśmiechów, potakiwania i sielsko anielskiej atmosfery A NIE FACHOWOŚCI I WIEDZY to macie problem bo do PANA ...

Kochane panie każdy ma prawo różnie reagować, lekarz to też człowiek. Jeżeli szukacie uśmiechów, potakiwania i sielsko anielskiej atmosfery A NIE FACHOWOŚCI I WIEDZY to macie problem bo do PANA PROFESORA PRZYCHODZIMY PO PROFESJONALNE PODEJŚCIE I UCZCIWĄ OCENĘ SYTUACJI A NIE NA ROBIENIE CUKIERKOWEGO KLIMATU NA WISYCIE.NA SŁODKOŚCI POLECAM CUKIERNIĘ.

Przyjechałam do Profesora na pierwszą wizytę przygotowana z aktualnymi wynikami badań.Zależało mi czy moja choroba jest prawidłowo prowadzona.Po rozmowie i badaniu wyszłam z gabinetu szczęśliwa. Co będzie? - trudno zobaczymy,ale mam nadzieję ,że będzie w miarę dobrze.

Co będzie? - trudno zobaczymy,ale mam nadzieję ,że będzie w miarę dobrze.

Lekarz który chciał mi załatwić cichą eutanazję w białych rękawiczkach nie zlecając mi na mojego złośliwca piersi her2-3plus lekarstwa o nazwie herceptyna twierdząc , że w Polsce tego leku jeszcze nie ma. Oczywiście kłamał Ponieważ miałam to szczęście, że zachorowałam kiedy Ministrem Zdrowia był Prof. Zbigniew Religa, który zaczął robić porządki w służbie zdrowia, żyje do dzisiaj.Oczywiście dzięki herceptynie. Ciekawa jestem ile kobiet przez tego pana zmarło pozbawionych lekarstwa które mogło ich uratować i Prof. Religa włączył to lekarstwo do programu leczenia. Ten pan decydował którą kobietę warto ratować a ...

Ponieważ miałam to szczęście, że zachorowałam kiedy Ministrem Zdrowia był Prof.
lekarstwa które mogło ich uratować i Prof. Religa włączył to lekarstwo do programu leczenia. Ten pan decydował którą kobietę warto ratować a którą już nie warto.
Zaznaczam, że herceptyna jest bardzo droga i bardzo skuteczna właśnie na tego rodzaju złośliwca. Kiedy walczyłam o herceptynę ten pan był gwiazdą TVN24 i nieustannie narzekał na PIS
i NFZ. A ja dzięki PIS-owi
Prof. Relidze i ówczesnemu NFZ żyję. Żałuję, że tego Frankensztajna nie podałam do sądu, ale wówczas byłam bardzo słaba. Natomiast może niebawem przeczyta o sobie w mojej książce którą właśnie mam zamiar wydać.
Chcę przestrzec inne kobiety przed tym człowiekim. Na koniec mojej ostatniej wizyty ten pan mi oznajmił "przecież kiedyś trzeba umrzeć"
na co ja mu odpowiedziałam pan też kiedyś umrze,.okropny człowiek z oczami
zimnymi jak ryba.

Bardzo niesympatyczny, oschły bez jakiejkolwiek empatii w stosunku do pacjentki. Lekarz chyba tylko dobry na zagraniczne sympozja i do występu w telewizji by się wymądrzać jak to walczy o zdrowie i życie pacjentek a tak na prawdę gdy jest ewidentna potrzeba zrobienia mammografii nie chce wypisać skierowania i lekceważąco podchodzi do problemu. Nigdy więcej nie chcę mieć z tym doktorkiem do czynienia. Ostrzegam potencjalne pacjentki.

Tragiczne podejście do pacjenta, nigdy nie chciałabym spotkać tego człowieka więcej na swojej drodze.

Najgorszy drań jakiego spotkałam w swoim życiu. Powiedział mi wprost "Kiedyś trzeba umrzeć" Nie chciał mi dać herceptyny która mi się należała z racji moich wyników HER2 trzy+++ Chyba czekał na łapówę.Lekarz z NFZ mnie pouczył jak tego konowała przymusić do wystawienia dla mnie zlecenia. Najpierw mnie oszukał, że tego leku nie ma jeszcze w Polsce. I tak uczy tego draństwa młodych lekarzy w przychodni przyszpitalnej. Kobiety uwarzajcie na tego drania.

Najgorszy drań jakiego spotkałam w swoim życiu.
Kobiety uwarzajcie na tego drania.

Długo rozmawia. pokazuje wybór. Pomaga psychicznie i walczy o pacjenta jak lew.

Długo rozmawia. pokazuje wybór. Pomaga psychicznie i walczy o pacjenta jak lew.

Najgorszy lekarz, na jakiego mozna trafic! Nieprzyjemny, zarozumiały, upokarzający pacjentów. Czeka na lapowki, a jesli ich nie dostanie - proponuje przestarzale terapie. Radze omijac szerokim łukiem. Leczenie się u tego Pana rzadko kiedy kończy się sukcesem, a często powoduje depresje u pacjentów i brak chęci do dalszego leczenia.

Najgorszy lekarz, na jakiego mozna trafic! Nieprzyjemny, zarozumiały, upokarzający pacjentów. Czeka na lapowki, a jesli ich nie dostanie - proponuje przestarzale terapie. Radze omijac szerokim łukiem. Leczenie się u tego Pana rzadko kiedy kończy się sukcesem, a często powoduje depresje u pacjentów i brak chęci do dalszego leczenia.

Nie polecam! lekarza w ogóle nie interesuje dobre samopoczucie pacjenta, co jest bardzo potrzebne by wyzdrowieć.

rewelacyjny specjalista i porządny bardzo człowiek.

rewelacyjny specjalista i porządny bardzo człowiek.