dr n. med. Tadeusz Pietkiewicz

Neurolog

Polecam pana doktora. Wyśmienity fachowiec, świetny kontakt z pacjentem i rodziną. Od kilku lat to już nasz rodzinny lekarz. Najpierw Mama po udarze niedokrwiennym, potem Tata z demencją. Sama konsultowałam zawroty głowy. Bardzo dziękuję.

Pan doktor Pietkiewicz, wg mnie, jest świetnym specjalista, kontaktowy, uprzejmy. pomógł mi w moich bólach neuropatycznych... absolutnie polecam Pana Doktora...

Nagła poważna niedyspozycja spowodowała szybką konsultację neurologiczną ..do dziś jestem wdzięczna za poradę , SKROMNY,DOBRY LEKARZ i CZŁOWIEK, POLECAM.

Wszystkim polecam Pana doktora! Jest bardzo dobrym specjalistą, zawsze ma czas dla pacjentów. Bardzo obrazwo tłumaczy przebieg choroby,pełen profesjonalizm i troskliwa opieka.Pozdrawiam dziękuję Panu.

Leczyłem się dwukrotnie PRAWDZIWY FACHOWIEC.

Leczyłem się dwukrotnie PRAWDZIWY FACHOWIEC.

Pan doktor godny polecenia, bardzo zaangażowany w swoją prace, kompetentny w tym co robi, godny zaufania, komunikatywny, bardzo miły człowiek. Serdecznie polecam.

Szczerze odradzam!!! Niestety zostałam potraktowana bardzo chamsko, nie pomógł mi w niczym, bardzo złe podejście do człowieka!!!

pan doktor wie co robi i moim zdaniem jest dobrym lekarzem

pan doktor wie co robi i moim zdaniem jest dobrym lekarzem

Byłam na wizycie zarówno w poradni publicznej jak i prywatnej, lekarz przyjął mnie od razu, miałam uraz kręgosłupa, ból był nie do wytrzymania, pan doktor bardzo mi pomógł.

Brdzo świetny kompetenty lekarz w leczeniu udarów. Polecam tego lekarza.

Brdzo świetny kompetenty lekarz w leczeniu udarów. Polecam tego lekarza.