3,9

Lekarz NAJLEPSZY jakiego spotkałam !!! Cierpliwy ,miły i przede wszytkim rozmawia i tłumaczy jak i co. POLECAM !!!!

Lekarz NAJLEPSZY jakiego spotkałam !!! Cierpliwy ,miły i przede wszytkim rozmawia i tłumaczy jakni co. POLECAM !!!!

Najgorszy lekarz nic nie umie i sprzęt z 1 wojny światowej nie zleca na czas badań. Omijać szerokim łukiem

dziwią mnie te negatywne komentarze , bo uważam że nie pasują do Pana Talefe . jestem jego pacjentką od kilku lat i nigdy żadnych problemów nie było prowadził mi pierwszą ciąże i teraz druga i jestem bardzo zadowolona . wiem co jak i kiedy , mało tego zawsze jest nawet gdy zadzwoni się prywatnie z jakimś problemem , doradzi i podpowie . pozdrawiam :)

W prawdzie nie prowadzil mojej ciazy tylko Yusufali ale szczerze nie polecam go.. Moj gin zrobil mi cesarke ale on mu asystowal. Pozniej bylam pod jego opieka bo Yusufali musial wyjechac.. Podczas pobytu w szpitalu nie zdjal mi opatrunkow, nie powiedzial mi nawet ze mam zdjac szwy!! Gdyby nie wizyta po tyg u mojego lekarza to do tej pory bym z nimi chodzila... nie wsbudzil mojego zaufania.

mam mieszane uczucia. z jednej strony faktycznie pomógł mi w nagłej sytuacji, ale potem mam wrażenie, że mnie zbył, nie powiedział co dalej, poza tym badanie usg zrobił bardzo boleśnie, nigdy wcześniej to usg mnie aż tak nie bolało, kilka dni miałam bóle podbrzusza i plamienia nawet współżyć z bólu nie mogłam, ale jest kulturalny.

Lekarz miły, zawsze udzieli odpowiedzi na pytanie, trzeba tylko pytac nic nie ukrywac i mówic o wszystkich dolegliwościach.

Super lekarz! Polecam każdemu! Prowadził moją drugą ciążę i wszystko przebiegło jak najlepiej. Dzięki niemu ciąża i poród nie były traumatycznym przeżyciem :) mimo pewnych komplikacji. Najlepszy lekarz w Braniewie.

Bardzo dobry lekarz; kompetentny, życzliwy, z moim problem jeździłam do wielu lekarzy ale dopiero pan doktor potrafił mnie skutecznie leczyć.Polecam !

super doktor mily fajny cierliwy .a wszystkie idijotki które pisża o nim negatywy niech se zmienia ginekologa na psychiatre