lekarz Tariku Ginna

Super lekarz z niesamowitym poczuciem humoru. Niezależnie od problemu podchodzi do pacjenta tak samo profesjonalnie, a po wizycie człowiek wraca z uśmiechem na twarzy :)

Super lekarz. Bardzo dobrze zna język polski, ma poczucie humoru i dobrze dobiera leki. Zawsze dopytuje dokładnie przy dolegliwościach a nie lekceważy jak inni.

Super lekarz. Świetne podejście. Na dyżurze nie potraktował pacjenta jak natręta. Oby więcej takich lekarzy. Polecam.

Lekarz, który nie zna się na swojej pracy. Źle dobiera leki. Zawsze dostawalam antybiotyki, które wcale mi nie pomagały. Czułam się po nich tylko gorzej. Nie chce chorym pacjentom wystawiać L4 bo twierdzi, że to zajmuje mu za dużo czasu. Będąc chora, musialam iść do pracy. Omijać z daleka. Nie polecam.

Lekarz, który nie zna się na swojej pracy.
Omijać z daleka. Nie polecam.

Najlepszy lekarz w Solcu Kujawskim. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka.

Najlepszy lekarz w Solcu Kujawskim. Podchodzi do pacjenta jak do człowieka.