lekarz Tarluch Senat

Najlepszy lekarz w Głogowie :) nigdy się nie spotkałam żeby miał zły chumor :) ciągle uśmiechnięty. W razie jakichkolwiek pytań na wiadomości odpisywał mi nawet w nocy. Diagnozy stawia prawidłowe. Prowadzi moją pierwszą ciąże od początku. Z całego serca polecam dr. Senata!!!

Prowadził moją ciążę i był przy porodzie; i oczywiście nigdy nie opuszcza go poczucie humoru, nawet podczas porodu żartuje żeby pacjentka się rozluźniła i odstresowała:)

super lekarz dla każdej kobiety, konkretny miły i cierpliwie tłumaczy wszystko

super lekarz dla każdej kobiety, konkretny miły i cierpliwie tłumaczy wszystko

Jak dla mnie to Ten lekarz jest najbardziej kompetętnym lekarzem w Głogowie

Jak dla mnie to Ten lekarz jest najbardziej kompetętnym lekarzem w Głogowie

PECH CHCIAŁ ŻE TRAFIŁAM DO SZPITALA.. OPERACJĘ CIĄŻY POZAMACICZNEJ PRZEPROWADZIŁ DOKTOR SENAT. NA KOLEJNE WIZYTY CHODZĘ PRYWATNIE I JESTEM ZADOWOLONA. JEST MIŁYM CIEPŁYM LEKARZEM, WSZYSTKO WYTŁUMACZY NAWET NARYSUJĘ :) POLECAM WSZYSKIM KOBIETKOM. POZDRAWIAM