dr n. med. Tatiana Jaworska-Chrebelska

Neurolog

1,8
1,7
1,5

Najgorszy lekarz, zero zainteresowani, zero pomocy. Pacjent cierpi- niech cierpi, musi. Totalne dno jako człowiek i lekarz. Gorąco odradzam.

NIKOMU NIE RADZĘ TAKIEGO "LEKARZA"!!!!! zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Podzielam negatywne opinie , pani doktor nie trafia z diagnozami naciągając pacjenta na wysokie koszty leczenia ,ponadto nawet w publicznej służbie zdrowia traktuje gabinet jako swój prywatny folwark,wyznaczając b.odległe terminy nie znając historii choroby pacjenta po operacji (jak za komuny) często wychodzi we własnych sprawach , zbywa pacjentów. Pewnie już przyszedł czas na słowa. PANI JUŻ DZIĘKUJEMY. bo pacjenci potrzebują lekarza a nie sztucznie stworzonych kolejek .

byłem na wizycie drugi raz u pani dr. Po prostu zmienił się lekarz. Poprzednia pani dr mimo, ze nie miała stopnia dr n.med była o stokroć lepsza niż obecna. Wizyta trwa niedłuzej niż 10 min w tym czasie przeprowadza badanie i robi adnotacje w karcie pacjenta bardzo ubogie. Gdy pokazałem wpis do karty innemu lekarzowi (ksero) to mi powiedział, że na jego podstawie nie jest łatwo "obcemu lekarzowi" zdiagnozować problem. Akurat potrzebuję kartę dla celów orzeczniczych, więc zapewne na jednej instacji się nie skończy.

arogancja polaczona z chamstwem pacjet traktowany jak smiec omijac z daleka ta kobite

Pani doktor nie uprzejma, lekceważąco podchodzi do problemu pacjenta, oczywiście nie widzi żadnego problemu zdrowotnego i zgadzam się że ulubione zdanie to "nie ma takiej potrzeby". Zdecydowanie odradzam.

Absolutnie odradzam!!!FAKYYCZNIE NIEMILA,AROGANCKA.Ja jako pacjentka czuje sie jak zero podczas wizyty boje sie powiedziec o dolegliwosciach bo na kazde moje sgestie pani dr.odpowiada NIE MA TAKIEJ POTRZEBY...ODRADZAM!!!

Arogancka nieuprzejma, lekceważy pacjenta i jego dolegliwości nie przykłada się do problemu byle zbyć pacjenta.Szybciutko i następny , a później czyta gazetę z nogą na drugim krześle ( tak siedzi nawet podczas wizyty) i wyznacza termin za 4 miesiące.Odsyła do lekarza POZ jak boli.Naprawdę długo by pisać.Nie polecam zdecydowanie.

Polecam leczony byłem przez Panią doktor w szpitalu w Zgierzu

Polecam leczony byłem przez Panią doktor w szpitalu w Zgierzu

Leczyłam się u Pani Chrebelskiej prawie rok (prywatnie!). Leczenie polegało na przepisywaniu na każdej kolejnej wizycie innego, drogiego, bezskutecznego leku. W efekcie mam worek leków, uszczuplony portfel i nadal poważne problemy zdrowotne. Zdecydowanie odradzam tego neurologa.