Terapeuta

Wolny termin: jutro o 07:00. Sprawdź inny.
Terapeuta Kraków mgr Julia  Zbożna - Lichoń

mgr Julia Zbożna - Lichoń

Terapeuta, Rehabilitant

Beauty & Health
Al. 29 Listopada 41/1

Bardzo miła osoba, która zna się na swojej pracy. Pod czas zabiegów wszystko wyjaśnia, tłumaczy i doradza. Posiada rozległą wiedzę z różnych dziedzin medycyny estetycznej. Bardzo się cieszę, że mogłam na Panią trafić! Gorąco polecam wszystkim, którzy jeszcze się zastanawiają!!!

Opinia dodana przez: Ola
Wolny termin: 23 Sie o 16:00. Sprawdź inny.

KATOWICKIE CENTRUM PSYCHOLOGICZNE SALVATE
ul. Wojewódzka 26a/3
40-008 Katowice

Wolny termin: 24 Sie o 08:00. Sprawdź inny.
Terapeuta Warszawa mgr Rafał Duda

mgr Rafał Duda

Wizyty domowe, Terapeuta

Centrum Rehabilitacji Fizjo-Orth
ul. Andersena 1, 01-911 Warszawa

Trafiłem do Pana Rafała z potwornym bólem odcinka lędźwiowego kręgosłupa, ból na tyle mnie ograniczał, że miałam trudności z poruszaniem się oraz z normalnym siedzeniem. Jeden z lekarzy proponował mi zabieg chirurgiczny ale szczęście kolega polecił mi Pana Rafała na i po niespełna 1,5 miesiącu leczenia mogę w końcu normalnie funkcjonować, a ból ustąpił całkowicie. Z pewnością jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Bardzo cenię wiedzę, umiejętności i zaangażowanie tego fizjoterapeuty w to co robi (zawsze dzwoni i pyta jak się pacjent czuje). Jeśli ktoś poszukuje fachowca w tej dziedzinie to szczerze polecam!

Opinia dodana przez: k.wilczek
Wolny termin: 24 Sie o 17:30. Sprawdź inny.
Terapeuta Wrocław  Dawid Karol Kołodziej

Dawid Karol Kołodziej

Terapeuta, Psychoterapeuta

Salus – Outsourcing Business Center
plac Powstańców Śląskich 17a/222
Plac Grunwaldzki, Wrocław

Nazywam się Jan Śmiech. Dziękuję temu człowiekowi za wszelką pomoc jaką mi udzielił. Wspiera i podnosi na duchu w trudnych sytuacjach. Pomógł mi wiele razy nawet przez telefon przez co mogę powiedzieć - prawdziwy specjalista i profesjonalista w swojej dziedzinie! DZIĘKI!

Opinia dodana przez: Jan Śmiech
Terapeuta Warszawa lekarz Jarosław Lenartowicz

lekarz Jarosław Lenartowicz

Terapeuta, Seksuolog

PRZYCHODNIA LEKARZY SPECJALISTÓW "Bariamed"
Aleje Jerozolimskie 11/19 lok. 32 parter, 00-508
Śródmieście, Warszawa

Jestem pacjentem doktora Lenartowicza od około roku. Jest lekarzem, jakich mało: uwaznym, punktualnym, pozostający w kontakcie z pacjentem nawet mailową. Jest bardzo dobrym terapeutą. Pomógł mi w moim złożonym zaniedbanym od wielu lat przypadku, kiedy reszta lekarzy nie potrafiła mi pomóc, tylo dr Lenartowicz wyprowadził mnie z moich chorób. Zgadzam się całkowicie z pozytywami. Sam doktor jest niezwykle pozytywnym, taktownym i życzliwym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę i doświadczenie, ma świetne podejście do pacjentów, no a przede wszystkim jest skuteczny, cierpliwy i profesjonalny. Dziękuje i pozdrawiam. Pacjent z Bielan.

Opinia dodana przez: Ryszard
Terapeuta Pszczyna mgr Dariusz Pysz-Waberski

mgr Dariusz Pysz-Waberski

Pomoc psychologiczna, Terapeuta

Nad Życie - Centrum Wsparcia w Chorobie Nowotworowej dla Dorosłych, Młodzieży i Dzieci oraz ich bliskich
Bednorza 6/7
Pszczyna

Pan psychoonkolog bardzo pomógł mnie i mojemu tatusiowi. Był w bardzo ciężkim stanie, a w hospicjum nie mogłam doprosić się pomocy. Pan Dariusz przyjechał na 3 wizyty i zdziałał cuda, które myśmy przez większość choroby nie umieli zrobić. Robił terapię wzmacniającą życie i godność. Tatuś nie dział rozmawiać z nikim, a z Pandem Dariuszem nie było problemu. Niedługo tym umarł, ale dzięki tej metodzie dostaliśmy duży prezent. Warto zaufać i warto pomóc. swopjemu bliskiemu.

Opinia dodana przez: Janka
Terapeuta Legnica mgr Joanna Komendecka

mgr Joanna Komendecka

Terapeuta, Pedagog

Centrum Terapeutyczne dla dzieci i dorosłych LOGORYTM
Plac Słowiański 1
Legnica

Pani Asia jest wspaniałym logopedą. Dodatkowo w czasie terapii uaktywniła rękę córeczki, dzięki czemu Anula ma prawidłowy chwyt i nacisk na kredki i ołówki. Ania chodziła przez rok do p. Asi. Nie mówiła s, sz, ż, dż, cz, r. Teraz pięknie recytuje wiersze i wygrywa konkursy recytatorskie. Dla mnie to logopeda na medal. Dodam jeszcze, że córka do tej pory chciałaby chodzić do p. Asi się pobawić ;) Ja też muszę przyznać, że zajęcia były na prawdę atrakcyjne. Polecam, bo nie łatwo o dobrego specjalistę.

Opinia dodana przez: Agnieszka
Terapeuta Łódź mgr Katarzyna Fiszer

Prywatny Gabinet Psychologiczny
al. Kościuszki 80/82, pok. 311
90-437 Śródmieście, Łódź

Zgłosiliśmy się do p. Kasi z problemami małżeńskimi. Wydawało nam się, że już nic nie da się zrobić. Okazało się, że nic bardziej mylnego i wszystko da się naprawić, trzeba tylko trafić na specjalistę, który pomoże to wszystko wyprostować. Dzięki p. Kasi nasze życie wygląda teraz zupełnie inaczej.

Opinia dodana przez: Marcin

mgr Małgorzata Nikonowicz

Terapeuta, Technik analityki medycznej

Szpital Ogólny w Kolnie
Wojska Polskiego 69
18-500 Kolno

Pani Małgosia prowadzi z naszą ,chorą na padaczkę lekooporną, córeczką zajęcia z integracji sensorycznej już drugi rok. Mieliśmy już do czynienia z różnymi terapeutami, ale pani Małgosia bije ich na głowę fachowością, zaangażowaniem i podejściem do dziecka. Polecamy Panią Małgosię każdemu kto potrzebuje dla swego dziecka terapeuty z powołania a nie z przypadku.

Opinia dodana przez: Robert Kotowski
Terapeuta Łódź lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Terapeuta, Psychoterapeuta

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
94-046 Retkinia, Łódź

Polecam Pana Doktora. Zna się na rzeczy, potrafi pomóc w problemie. Dobry specjalista. Zostałam skieroana do niego z polecenia teraz sama polecam.

Opinia dodana przez: Izabella