lekarz Teresa Babiżewska

Audiolog, Laryngolog

3,6
3,6

Gorąco polecam. Świetny fachowiec. Rewelacyjne podejście do pacjenta zarówno dużego jak i małego. Szkoda tylko że prywatnie nie można się umówić na konkretną godzinę.

Jeszcze nigdy w życiu nie spotkałam tak niemiłego lekarza! Ma lekcewazacy stosunek do pacjenta. Cechuje ja brak kultury, taktu, szacunku. Jest opryskliwa i nic nie tłumaczy.Po konsultacji na oddziale szpitalnym pacjent się załamał. odradzam!!!

polecam bardzo dobra i sympatyczna pani zna sie na tym co robi i ma bardzo dobre podejscie do dzieci

Pani doktor spóźnia się. Nie zna słowa "przepraszam". 15min. przed czasem przyjęć wsiadła do samochodu i pojechała. Po 45 minutowym oczekiwaniu zadzwoniłam. Mąż odebrał telefon i okazało się, że byli na zakupach. Pacjentów zaczęła przyjmować z godzinnym opóźnieniem. U niej leczyć się może tylko ten, kto ma dużo, dużo czasu, bo spóźnia się notorycznie.

Bardzo sympatyczna, niesłychanie kompetentna. Przyjmuje także prywatnie. Tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam z czystym sercem.