Filtruj terminy

Laryngolog

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Chciałam podziękować Pani Doktor Mirosławie Tabor pisząc tą opinię. Jestem Jej naprawdę wdzięczna- dzięki Niej i Jej kompleksowemu podejściu wykryto u mnie w dalszych badaniach zmianę tarczycy.
Pani Doktor ma wspaniale zorganizowany warsztat pracy- pacjent dostaje wydruk z komputera z zaleceniami-co, kiedy i jak ,oraz z tym jak dawkować leki-jaki lek kiedy i ile- na druku wielkości recepty (to jest po prostu super- nigdzie czegoś takiego nie spotkałam) Pacjent ...
Opinia dodana przez: AnnaK.

lekarz Teresa Babiżewska

Audiolog, Laryngolog

Gabinet Laryngologiczny
Polna 6a
09-100 Płońsk

Pani doktor jest nieuprzejma nie mila. potraktowala moja starsza mame jak intruza. leczenie na zasadzie moze to byc to a moze to byc to. moge przepisac to. to nie leczenie!!! brak podejscia. brak chęci. brak zamiłowania. gabinet przestarzaly jak i metody badan. nie polecam

Irena Tabor

Laryngolog

Płońsk

Trudno tę Panią nazwać lekarzem. Strach ogarnia przed każdą wizytą u Niej. Panią doktor cechuje wyniosłość, arogancja. Każdy pacjent jest dla niej intruzem. Nie powinna wykonywać tego zawodu nawet zawód weterynarza nie byłby wskazanym dla Niej.Jest jedynym laryngologiem w tej przychodni więc pacjenci nie mają wyboru jednak za każdym razem podnosi człowiekowi ciśnienie.

Laryngolodzy w mieście Płońsk