Filtruj specjalizacje

Laryngolog Płońsk

Dermomedic
ul. Grunwaldzka 12
09-100 Płońsk

Chciałam podziękować Pani Doktor Mirosławie Tabor pisząc tą opinię. Jestem Jej naprawdę wdzięczna- dzięki Niej i Jej kompleksowemu podejściu wykryto u mnie w dalszych badaniach zmianę tarczycy.

Pani Doktor ma wspaniale zorganizowany warsztat pracy- pacjent dostaje wydruk z komputera z zaleceniami-co, kiedy i jak ,oraz z tym jak dawkować leki-jaki lek kiedy i ile- na druku wielkości recepty (to jest po prostu super- nigdzie czegoś takiego nie spotkałam) Pacjent wychodząc od Pani Doktor nie ma szans niczego zapomnieć, ponieważ wszytko rozpisane dostaje od Pani Doktor na druku. Pani Doktor bada szczegółowo, pyta o objawy- nie ograniczając się do swojej specjalizacji. Jest lekarzem holistycznym. Bardzo dziękuję.

Opinia dodana przez: AnnaK.

Gabinet Laryngologiczny
Polna 6a
09-100 Płońsk

Gorąco polecam. Świetny fachowiec. Rewelacyjne podejście do pacjenta zarówno dużego jak i małego. Szkoda tylko że prywatnie nie można się umówić na konkretną godzinę.

Opinia dodana przez: Olga

Płońsk

niemiła, krzczy,wrecz obraza..wystawila 5 diagnoz, kazda wizyta 120zl, i lei,,,dopiero w ciechanowie pomogli