lekarz Teresa Brzostek

Spadłam ze schodów z dzieckiem na rękach, pobiegłem po pomoc do Pani doktor sąsiadki, Pani doktor powiedziała, że nie jest lekarzem od dzieci nie udzieli pomocy mi i mojemu dziecku, nawet nie wyszła do nas, rozmowa odbyła się przez domofon. Jeśli tak ma wyglądać pomoc lekarza, który składał przysięgę Hipokratesa to coś mi tu nie pasuje, czy Pani jest naprawdę lekarzem?

Cudowny,wspaniały lekarz,rzetelnie zajmuje się pacjentami.Jestem Jej pacjentką od 10 lat i nie zamieniłabym Jej na żadnego,innego lekarza.

Oceniam wizyty u Pani Doktor bardzo źle. Pani Doktor nie poświęciła mi wiele czasu na wysłuchanie z czym do niej przychodzę. Była cyniczna, nieuprzejma i wyniosła. Wizyta tylko mnie zestresowała (u wielu osób, z którymi rozmawiałam Pani doktor budzi zdenerwowanie). Nie potrafiła też mi pomóc w moim problemie. Pomogła dopiero zmiana lekarza.

Chyba jako jedna z pierwszych przeprowadziła pełen wywiad , od a do z ,i co najważniejsze pomogła mi wyjść z choroby Zgodziła się również przyjąć mnie mimo brakujących terminów, kiedy wszyscy inni odmówiliby . Polecam .

Pani dr jest niesamowitym lekarzem. Bardzo kompetentna i niesamowicie miła osobą. NAJLEPSZY LEKARZ z jakim miałem styczność. POLECAM!!

Wiele razy ratowala nam zycie,rozumiala istote choroby

Wiele razy ratowala nam zycie,rozumiala istote choroby

Pani Doktor to bardzo dobry lekarz i wspaniały,ciepły człowiek.cccisię,że mogę się u Pani Doktor leczyć.

Bardzo życzliwa, kompetentna, wzbudza w chorym zaufanie. podchodzi do chorego z sercem i poświęca mu dość dużo czasu. Interesuje sie jego samopoczuciem i umiejetnie prowadzi terapię. Polecam ja wszystkim jako wspaniałego lekarza i wrażliwą kobietę

bardzo dobry lekarz, fachowiec w swojej dziedzinie. szczególnie jesli chodzi o choroby wątroby.

Wspaniała kobieta, dobry lekarz. Poświęca każdemu pacjentowi tyle czasu ile potrzeba. Zdecydowanie polecam.