lekarz Teresa Burnat

Pediatra

3,9
3,9

Dwukrotnie przebywałam z dziećmi na Oddziale Pediatrycznym w Zakopanem, jestem zachwycona podejściem do małych pacjentów, jak również do ich rodziców. Pani doktor jest miła, zawsze chętna do udzielenia porad. Jeśli szpital z dzieckiem to tylko tam, dobro pacjenta zdecydowanie na pierwszym miejscu!

Z pewnością dobry specjalista, jednak ma tendecje do ironicznych komentarzy. Gdy zadzwoniłam o poradę zostałam bardzo niemile potraktowana przez panią doktor, Chcę dodać,że od paru lat chodziłam do niej prywatnie, nigdy państwowo.

Najserdeczniejsza lekarka jaką znam, konkretnie potrafi postawić diagnoze i tłumaczy na co dziecko choruje. Naprawde to lekarz godny polecenia.

Inni lekarze niestety źle zdiagnozowali moje kilkumiesięczne dziecko a Pani Doktor od razu wiedziała co mu jest i podjęła skuteczne leczenie. Najlepszy pediatra jakiego znam na podhalu przy tym serdeczna i miła - bardzo dobre podejscie do dzieci.

PANI DOKTOR JEST CUDOWNYM LEKARZEM,MA ŚWIETNE PODEJŚCIE DO DZIECI-POZNAŁAM JĄ JAK BYŁAM Z CÓRKĄ W SZPITALU(ZAPALENIE PŁUC)-OD TEJ PORY KORZYSTAM Z JEJ POMOCY PRYWATNIE.JEST ZAWSZE DOSTĘPNA,W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA ZADZWONIĆ O PORADĘ,MA CUDOWNE PODEJŚCIE DO DZIECI.JEST OSOBĄ CIEPŁĄ I WYJĄTKOWO MIŁĄ,A DO TEGO JEST ŚWIETNYM SPECJALISTĄ.POLECAM WSZYSTKIM RODZICOM TEGO LEKARZA-NAPRAWDĘ WARTO KORZYSTAĆ Z USŁUG PANI DOKTOR!!

Pani Doktor jest, według mnie, jednym z najlepszych pediatrów w tym regionie.Poświęciła moim dzieciom wiele uwagi a mnie samej szczegółowo objaśniła postawioną diagnozę i sposób leczenia. Pani Doktor- serdecznie dziękujemy.Pobyt na oddziale nie musi być traumatycznym przeżyciem.

polecam Panią doktor bardzo dobrze zdiagnozowała u mojego dziecka zapalenie płuc ( gdzie inny lekarz zdiagnozował zapalenie wyrostka).

Wzór dla innych pediatrów !!! Oby więcej takich LEKARZY było. POLECAM.

Wzór dla innych pediatrów !!! Oby więcej takich LEKARZY było. POLECAM.

bardzo kiepski lekarz, ordynator oddziału pediatrii w zakopanem, unikajcie tej lekarki, wulgarna ,wredna, nie udziela żadnych informacji (mysli że każdy kto do niej przychodzi studiował medycyne i powinien już to wszystko wiedzieć), ludzi traktuje z góry, jej odpowiedzi są ironiczne - a kompetencje sa chyba też do dyskusji powiewaz leczenie dziecka musiał o 100% skorygować inny prywatny już lekarz

Koszmarnie prowadzony oddział.Bałagan ,brak właściwego podejścia do pacjenta...słowem......Nie korzystajcie NIGDY