lekarz Teresa Chącka

Laryngolog, Foniatra

cudowny lekarz, cudowny człowiek. nie dziwię się, że długo trzeba czekać na wizytę, ale każda chwila spędzona u pani doktor wynagradza wszystko.Rzeczowa uprzejma empatyczna szanuje każdego pacjenta.ludzka...jak z serialu;) gorąco polecam.Wyleczyła mojego małego synka i męża, a i mnie oglądnęła przy okazji poradziła co robić z chrypką

Jestem b.zadowolona z podejścia do problemów zdrowotnych chorego..P.Doktor podczas wizyty zadaje b.duzo pytań i z uwagą je wysłuchuje zadając duzo pytań aby dokładnie zdiagnozować pacjenta.Wielka niedogodnościa sa kolejki do rejestracji co świadczy że jest uznana lekarką.B. B.polecam tak dla małych pacjentów jak tez dorosłych.jadwiga w.

LEKARZ BARDZO RZECZOWY DOKŁADNY MIŁY DELIKATNY I UPRZEJMY POLECAM PANIĄ DOKTOR BARDZO

Wspaniała lekarka - niezwykle sympatyczna i rzeczowa.

Wspaniała lekarka - niezwykle sympatyczna i rzeczowa.

Pomocna w leczeniu zaburzeń foniatrycznych. Cierpliwa, zaangażowana, ciepła osoba.

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie. Polecam. A koszty wizyt - naprawdę niewielkie.

Gorąco polecam ! ! ! Pani doktor to osoba kompetentna, spokojna,z dużą kulturą - wszystko wytłumaczy, bez pośpiechu,klarownie. Trochę taki dr Judym w spódnicy . . .

profesjonalista w każdym calu, niezwykle wnikliwa, traktuje pacjenta jak człowieka, jasno i rzeczowo potrafi wyjaśnić problem. Cała moja rodzina korzysta z jej usług.

lekarz całym sercem zaangażowany w pacjenta, zasługujący na najwyższe oceny, swietny specjalista, polecam każdemu

lekarz z prawdziwego zdarzenia, a za wizytę prywatną płacę tylko 50 zł!!!!!!!!!!!!!

Wciąż poszukujesz "Laryngolog Wrocław"?

Pl.Hirszfelda 1/30
53-413 Wrocław