lekarz Teresa Dudek

Lekarz rodzinny

1,9
1,7
1,8

Pani doktor pracuje w ZUS tylko i wyłącznie po to, aby zabrać świadczenia ludziom którym ewidentnie się one należą. Po wejściu do gabinetu zostałem potraktowany przedmiotowo przy czym bez jakiegokolwiek wywiadu od razu lekarz przystąpił do "badania" płuc (które polegało na pomachamiu nielamże w powietrzu stetoskopem), co przy złamaniu kości jest nieco dziwną czynnością sprawdzającą sprawność. Wywiad został pominięty całkowicie, moja obecność w gabinecie została sprowadzona zmierzenia i zważenia. Życzę pani doktor aby w czasie choroby trafiła na równie "kompetentnego" lekarza jakim jest ona sama.

Ta kobieta to dramat, mialam okazję poznać ją na komisji ZUS. Niemiła, doszukuje się wszystkiego byle odebrać to co człowiekowi się należy I myśli, że wie wszystko lepiej. Nie rozumiem jak taki lekarz, lekarz INTERNISTA może znać się w dziedzinie Psychiatrii i podważać decyzję bardzo dobrego znanego lekarza ze Szpitala z Warty. Ta Pani chyba powinna sama udać się do jakiegoś lekarza bo widać, że ma ze sobą jakiś problem skoro tylu ludzi zgnębila. Oby nikt do niej nie trafił.

Doktor nieuprzejma, okropnie arogancka wobec pacjenta . Brak fachu i zero kompetencji . Czujesz się na wizycie jak w gestapo ! Nie wzbudza zaufania. Z góry traktuje pacjenta jak tzw” śmiecia „ . Pokazuje za wszelka cenę wyższość nad osoba która wchodzi do gabinetu. Do tej pory nie spotkałem się z tak niemiła i niesympatyczna osoba , która moim zdaniem nie powinna znajdować się na owym stanowisku .

Doktor nieuprzejma, okropnie arogancka wobec pacjenta .
Brak fachu i zero kompetencji .
Czujesz się na wizycie jak w gestapo !

dr. Mengele przy takich kreaturach to musiał być zacnym człowiekiem. Karma wraca. Pani ta powinna się sama leczyć z tego co zauważyłam.

Ja akurat mam dobre doświadczenia z p. doktor. Jest zaangażowana, naprawdę stara się pomóc. Była u mnie parę razy na wizycie kiedy potrzebowałam konkretnej pomocy. Mogłam na nią liczyć. Może te negatywne opinie są związane z charakterem pracy w zusie. Dla mnie okazała się bardzo dobra.

Dla mnie mniej niż ZERO , ta pani reprezentuje sobą nic wiecej poza chamstwem i arogancją. Byłam u tej "pani" na komisji i z czymś takim jeszcze się nie spotkałam. Kompletny brak szacunku dla pacjenta. Brak słów . Nie polecam nikomu Omijać szerokim łukiem !!!

Bardzo niemiła, niesympatyczna osoba, arogancka, niekulturalna itd itp Kto to wogóle jest? To ma być lekarz??? U tej Pani nie ma żadnych pozytywów!!!

Tego nie można nazwać badaniem..... Ordynarnie,podchodzi do pacjenta.Podniesiony ton i wyższość to jej sposøb na rozmowę. Nie szanuje godności a wręcz jej uwłacza. Po wizycie człowiek jest emocjonalnie rozchwiany i poniżony. ..... Koszmar tego nie można tak zostawić. Ludzie nie dajcie się. .........

Tego nie można nazwać badaniem.....
rozchwiany i poniżony. .....
Koszmar tego nie można tak zostawić.
Ludzie nie dajcie się. .........

Byłem u Pani dr w Zusie, na komisji. Nieuprzejma, gburowata, doszukuje się sama nie wiedząc czego, brak szacunku. Lekarz chyba powinien być inny. Ocena dla mnie równa zero.

Byłem u Pani dr w Zusie, na komisji.
Nieuprzejma, gburowata, doszukuje się
sama nie wiedząc czego, brak szacunku.
Lekarz chyba powinien być inny.
Ocena dla mnie równa zero.

Tez mialem nieprzyjemnosc spotkac sie jakis czas temu z ta pania na komisji lekarskiej. Wiem ze lekarze ogolniennie cieszamsie zbyt dobra opinia, ale to co przerzylem po wizycie u tej lekarki tonbyl dlammnie szok. Ciaglenmowi podniesionym glosym, krzyczy na pacjenta, rzuca dokumentami. Gdyby mogla to by pacjenta rozszarpala. Trzeba powoedziec wprost, ze zachowuje sie ta lekarka jakby byla niezrownowazona psychicznie. Nie wiem czy ona z gory zaklada ze pacjent ktory wchodzi na badanie jest zwyklym oszustem ktory chce ograbic zus? Nie mam pojecia. Wiem tylko ze tą panią powinna przebadac komisja lekarska, moze nawet zusowska.