lekarz Teresa Izbicka-Bziom

Pulmonolog

Pani Doktor uratowała mi życie. Od pięciu lat jestem pod Jej opieką . To lekarz z powołaniem. Profesjonalizm, kompetencja, empatia to cechy, które Ją wyróżniają. Ufam Jej bezgranicznie.

Po prostu, ANIOŁ ZE STETOSKOPEM. Dziękuję za leczenie w tak trudnym czasie. Dziękuję z całego serca. wdzięczna pacjentka.

konkretny lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, miłe i profesjonalne podejście do pacjęta, wytłumaczenie przebiegu choroby i jej skutków, bardzo polecam - pacjent

Bardzo dobry lekarz ! Polecam, były pacjent.

Bardzo dobry lekarz ! Polecam, były pacjent.

Bardzo, bardzo dobry lekarz super specjalista chciałbym aby wszyscy lekarze podchodzili tak do pacjenta jak PANI DOKTOR TERESA IZBICKA BZIOM wdzięczny pacjent.

Mam 63 lata i przebyte/istniejące i też dolegliwości/ choroby:gruźlica w wieku dziecięcym,ZBB,dyskopatia L-S,dolegliwości reumatologiczne,kamica nerkowa,nadciśnienie tętnicze,powikłania po zapaleniu oskrzeli/"złoża"ropo-podobne w lewym dolnym segmencie płuca... i z takim balastem miałem szczęście/przypadkowo/trafić pod opiekę Pani Teresy Izbickiej-Bziom.Życzę wszystkim,niekoniecznie z takimi dolegliwościami zapukać do Tej Pani Doktor.Wcześniej takiego lekarza nie spotkałem.Jest po prostu człowiekiem,lekarzem,przyjacielem chorych.Moja wdzięczność nie jest odosobnioną.Współobecni chorzy z sali nr 4 od dnia 13.10.2010r.,chcą tylko dodać,że jest Pani naszą zaufaną Panią Doktor.Wszystkiego najlepszego!!!