Pani Teresa ma bardzo doskonałe podejście do dzieci. Świetnie prowadzi zajęcia. Mój syn wcześniej chodził dwa razy w tygodniu do innej Pani logopedy ale nie było widać żadnych rezultatów... U Pani Teresy uczestniczę wraz z synem na zajęciach. Widzę jak skutecznie prowadzone są zajęcia jak później w domu mam ćwiczyć z synem. Mój syn ma 10 lat nie mówił "r" tylko "l" bałam się, że już tak zostanie bo wszystkie metody zawodziły. To jest późny wiek do nauki "r" ponieważ dziecko ma już swoje przyzwyczajenia....Ale Pani Teresa korzysta z świetnej metody, gdzie efekty pojawiły się bardzo szybko. Mój syn w tej chwili mówi "r"!!!:) jest bardzo z tego dumny i uwielbia Panią Teresę. Teraz uczy się ładnie i wyraźnie mówić, ponieważ mówi niewyraźnie ale Pani Teresa tą wadę już eliminuje:))) OGROMNA WIEDZA I PEŁEN PROFESJONALIZM!!! NAJLEPSZY SEPCJALISTA !!! POLECAM !!!

Bardzo kompetentna i sympatyczna Pani. Pomogła mojemu synowi. Jestem bardzo zadowolona i polecam innym.

Wciąż poszukujesz "Neurologopeda Legnica"?

w domu pacjenta

mgr