lekarz Teresa Mączyńska

3,6
3,6
3,3
3,3

Godna polecenia. Kompetentna, zawsze stara się wytłumaczyć chorobę, szuka rozwiązań. Zanim wypisze antybiotyk proponuje lżejsze leczenie, co nam się bardzo podoba bo często to wystarcza, a córcia nie jest faszerowana antybiotykami. Pomaga w znalezieniu specjalisty choćby w Łodzi. Polecam i dziękuje za profesjonalną opiekę.

Lekarz godny polecenia. Fachowe podejście do małego pacjent. LeKarta która nie odmawia przyjęcia chorego dziecka.

Bardzo polecamy Panią Doktor jeździmy z Radomska ale naprawde warto. Wspaniały lekarz widać znający się bardzo na rzeczy , wspaniałe podejscie do pacjenta . Wszystkim P O L E C A M

Rewelacyjna Pani Doktor.Miła,kompetentna,dokładna,a moje dzieci ją uwielbiają!!!Zawsze mogę liczyć na pomoc Pani Doktor nawet późnym wieczorem dzwoniąc o poradę nigdy nie odmówiła mi pomocy.Z tego co wiem to dr.Mączyńska nie pracuje na oddziale pediatrycznym w szpitalu,zatem skąd opinie,że w szpitalu jest niemiła????Polecam.

Byłam u niej ze swoją córką prywatnie bo już nie miałam wyjścia po czym znalazłam się w szpitalu tak około 3 dni po wizycie i cóż... zero uwagi powiedziała tylko że nie wie co dolega córce ... Po 3 dniowym pobycie w szpitalu wypisana została do domu z ... zapaleniem oskrzeli i jak sama pani doktor powiedziała ja nie wiem o co chodzi... przyszłam z silnym katarem i biegunką oraz wymiotami i wyszłam z zapaleniem oskrzeli ... masakra ... U mnie wizyta u laryngologa pomogła od ręki okazało się że ma zrośnięta jedną przegrodę i katar cofał się do organizmu i stąd te objawy ... dodam że to trwało od chwili narodzin do 8 miesiąca roku życia...

Za każdym razem podaje antybiotyki nawet nie kieruje na jakie kolwiek badania podstawową morfologię ,z sercem nie polecam,wizyta kontrolna w tej samej cenie co wizyta diagnostyczna nie polecam

Pani Teresa Mączyńska jest lekarzem z prawdziwego zdarzenia. Naszej córce zawsze pomaga.

Wizyta u Pani doktor trwa około 10 do 15 min. Leki- żadna nowość i za każdym razem te same(eurespal, isoprinosine), na kolejnej wizycie antybiotyk- bo kaszel się przedłuża, bo katar nie mija, bo dziecko może być jeszcze bardziej chore.Przy nawracających chorobach - wyjazd nad morze najlepiej na 3 tygodnie (u mnie 2 razy w miesiącu). Po dwóch latach wizyt u P. Doktor moja cierpliwość się wyczerpała, zmieniłam lekarza. Kasa zresztą też..

Pani Doktor może i jest miła i kompetentna ale tylko na wyzytach prywatnych. Mając z nią do czynienia w szpitalu odniosłam całkiem inne wrażenie, do tego stopnia że chociażby wszyscy ją zachwalali, byłby to ostatni lekarz do którego bym poszła z własnym dzieckiem..... Nie odczułam, żeby to była osoba która kocha swoją pracę. :-(

Nie odczułam, żeby to była osoba która kocha swoją pracę. :-(

To lekarz o którym można powiedzieć, że kocha swoja pracę a przede wszystkim wie co przeżywa dziecko i jego rodzice podczas choroby. Do tego Pani Doktor jest niezwykle miła i dokładnie objasnia wszystkie aspekty leczenia.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Bełchatów"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Srebrna 39