Teresa Matusewicz-Kopeć

Internista

3,7

Jest niekompetentna, wizyta odbyła się w szpitalu w nocy , mama przywiozła mnie na oddział z bólami brzucha zwalającymi z nóg Pani Doktor powiedziała, że ona nie wie co ma zrobić i nie podała nawet leku przeciw bólowego stwierdziła, że to ze stresu. Mama zapytała czy jeżeli coś się stanie w nocy to czy ona bierze na siebie odpowiedzialność , parskneła i kazała brać nospe. Okazało się, że miałam woreczek żółciowy do usunięcia który oczywiście wykrył inny lekarz.

Zawsze wyslucha problemow i doradzi dobry lek a nie koniecznie ten najdrozszy bardziej popularny

Lekarz z powołania.Bardzo miła, konkretna.

Lekarz z powołania.Bardzo miła, konkretna.