lekarz Teresa Paczkowska-Krawczyk

Bardzo polecam Panią Doktor! Ufamy jej, byliśmy już wiele razy, zawsze trafiona diagnoza! Dziękujemy :)

Bardzo polecam Panią Doktor!
Ufamy jej, byliśmy już wiele razy, zawsze trafiona diagnoza!
Dziękujemy :)

jestem bardzo zadowolona z Pani Krawczyk, od 3 lat leczy moje dzieci i w ostatecznosci daje antybiotyk. zbada dziecko bardzo dokładnie. polecam

NIE POLECAM !!!! PANI DOKTOR CHYBA OBROSŁA W PIÓRKA BO NIE PRZYJMUJE CHORYCH DZIECI POMIMO NAGŁYCH SUTYACJI !!!! POZA TYM REPREZENTUJE STARE METODY LECZENIA.... ZERO POLOTU , BRAK WŁAŚCIWIE POSTAWIONEJ DIAGNOZY!!!! I WSZYSTKIM KAŻE KROPIĆ USZY !!! ZDECYDOWANIE ODRADZAM

Super pediatra! Podczas wizyty dokladnie jest dziecko obejrzane, nie przepisuje od razu antybiotyku, jesli nie ma takiej potrzeby, lecz stara sie wyleczyc dziecko lagodniejszymi specyfikami. Naprawde polecam lekarke z sercem, oddana cala soba pacjentom.

Pierwsze wrażenie pozytywne, jednak w trakcie badania wychodzi na jaw jej instrumentalne podejście do dziecka, nieumiejętność postawienia jednoznacznej diagnozy i skłonność do zapisywana całej listy leków, które nie gwarantują wyzdrowienia, a wręcz czasem szkodzą.

Z całym przekonaniem mogę powiedzieć,że to wspaniały lekarz w pełni poświęcony swoim małym pacjentom.Nigdy nie odmawia pomocy,nawet kiedy wizyta graniczy z cudem, zawsze gotowa udzielić porady telefonicznej.Ja jako matka jestem zawsze spokojna,bo wiem,ze zawsze zostanie nam udzielona fachowa pomoc.

Jest lekarzem z powołania nie tylko ciała ale również duszy dla dziecka i stroskanych rodziców.

Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani Doktor...

Oby wszyscy lekarze byli tacy jak Pani Doktor...