2,7
2,6
2,6

Niestety nie polecam. Wizyta w Tommed na NFZ -zero podejścia do dziecka , sytuację ratowała jedynie pielęgniarka asystująca. Dziecko skierowane na oczyszczenie przewodów słuchowych, które nawet nie zostały porządnie obejrzane, za to słuch został zbadany.Brak informacji co do dalszego leczenia, jedynie przepisanie recepty i zalecenie kontroli za trzy miesiące,co po miesiącu zaowocowało koronnym stanem zapalnym.

Pierwszy raz wystawiam komentarz i to niestety musi być negatywny. Odradzam wszystkim wizyty u tej Pani. Brak mi słów, żeby opisać wizytę u tej lekarki. Zero podejścia do pacjenta - nie słucha co się do niej mówi, lekceważy, chce wykonywać operacje mimo że jest ona niepotrzebna (konsultowałam z innym lekarzem), przepisuje lekarstwa które mogą zaszkodzić na inne choroby współistniejące - po trzykrotnym zapytaniu czy ten lek jest bezpieczny (wiedząc o jaką chorobę współistniejącą chodzi) odpowiedziała, że nie wie. Omijajcie tą "lekarkę" z daleka - ta Pani nie powinna leczyć..

Pierwszy raz wystawiam komentarz i to niestety musi być negatywny.
Odradzam wszystkim wizyty u tej Pani.
Brak mi słów, żeby opisać wizytę u tej lekarki.
Omijajcie tą "lekarkę" z daleka - ta Pani nie powinna leczyć..

Pani, nie słucha co się mówi, nie da dokończyć zdania, nie uprzejma... Pani ma pretensje po co się do niej przychodzi...(pomimo że pediatra kazał skonsultować się z laryngologiem...). Pani doktor chyba pracuje za karę. Nie polecam!

odradzam wszystkim tego lekarza. Ta Pani dawno powinna mieć odebrane uprawnienia do leczenia i diagnozowania dzieci. Totalny brak podejścia do dziecka.

Zupełny brak podejścia do dzieci. Rodziców uważa za winnych tego, że dziecko trafia do niej. 5-letnie dziecko wyzywa od "głupich" (to jest cytat!) i straszy, że jak się poruszy to spędzi w szpitalu kolejne dni, że będzie bolało, bo głupota boli itd.. za cel uznaję rozpłakanie się dziecka i dalsze wyżywanie się na nim i na rodzicach, a może powrócenie do picia kawy. Ku autentycznemu zdziwieniu lekarki, dziecko jednak nie dało się rozdrażnić i dało sobie przeprowadzić zabieg. Odradzam wszelkiego kontaktu z tą Panią. Jak możemy płacić na służbę zdrowia i otrzymywać tak kompletnie lekceważące podejście do pacjenta? Apeluję o rozsądek, bądźmy świadomi naszych lekarzy bo są prawdziwe perły, o których warto pamiętać i których w tym samym dniu spotkaliśmy, ale w przypadkach jak nasz (nieodosobnionym jak widzę po opiniach) musimy działać dla dobra leczenia w naszym kraju!

Niestety, mimo że byłam pozytywnie nastawiona do tej pani, dała się pokazać z najgorszej strony. Nie słucha co mówi pacjent, przepisuje leki które uczulają dziecko, twierdząc że ten lek jest "najlepszy". Zarozumiała i pewna siebie, traktuje pacjentów NFZ jak gorszy gatunek. Nie wiem czy ma dużą wiedzę, ale więcej się u niej nie pojawię. Nie polecam nikomu.

Pani doktor jest wspaniałą, kompetentną osobą. Zawsze znajdzie czas dla małego pacjenta, spokojnie wszystko wytłumaczy, jest dostępna pod telefonem, co daje poczucie bezpieczeństwa

Witam,czy może mi ktoś podać numer telefonu do pani doktor,aby się umówic na wizyte prywatną??Z góry dziękuje

Nie polecam tej Pani Doktor. Bardzo zarozumiała i pewna siebie. Niesympatyczna, wredna baba !!!!!!!!

Świetna i troskliwa lekarka! Była przy wybudzeniu i poinformowała o przebiegu zabiegu. Zaraz na drugi dzień zadzwoniła czy wszystko w porządku i jak czuje się moja córka. Uważam,że jest to osoba kompetentna,miła,sympatyczna i znająca się na tym co robi. Polecam gorąco i nie zgadzam się z opiniami osób poniżej,którzy negatywnie oceniają Panią doktor.