2,7
2,6
2,6

Nie polecam pani laryngolog Teresy Wolan która przyjmuje w Katowicach-Piotrowicach przy przychodni Tommed. Pani Wolan nadaje się do leczenia zwierząt a nie dzieci. Strasznie zarozumiała baba. W dodatku podważa decyzje innych specjalistów. Proszę uważać na zalecenia w przyjmowaniu leków.Żyje z naszych pieniędzy a wszystkim robi łaskę jak by poświęcała swój czas za darmo. Już niedługo Pani wyląduje u Rzecznika Praw Pacjenta .

Pani Doktor leczy synka już dość długo. Jestem bardzo zadowolona z podejścia do małego pacjenta i rodzica - Pani Doktor zawsze wszystko dokładnie nam wyjaśnia, spokojnie tłumaczy co się dzieje, na czy ma polegać leczenie. To jeden z nielicznych lekarzy, który nie leczy każdego zapalenia uszu antybiotykiem. Jedynie w bardzo ciężkich przypadkach synek miał podawany antybiotyk, a w wielu innych, nawet tych z gorączką Pani doktor potrafiła dobrać inne mało inwazyjne leki. Polecam!!!

Witam.Moge z cała odpowiedzialnością polecic Pania doktor.Dzięki Niej mój 11-letni syn jest zdrowy i sŁyszy.Pozdrawiam i dziękuję

Jak na NFZ to traktuje pacjenta jak śmiecia i nie ma gadki - jesteś nikim, najlepiej się nie odzywaj

Moje dziecko przeszło w krótkim okresie czasu 13 zapaleń ucha, nie wspomne ilu lekarzy laryngologów w tym czasie odwiedzilismy bo było ich wielu, dopiero pani doktor Wolan zleciła badania poczawszy od tomografi po badania słuchu.Podejście do dziecka fachowe.Każde leczenie zakończone badaniami słuchu. Naprawdę polecam!!!!! Czytając komentarz osoby która została odesłana z ostrgo dyżuru dziwię się, bo byłam w tej samej sytuacji też trafiłam do pani doktor na dyżur poraz pierwszy, dzicko dostało leki i skierowanie do paradni w szpitalu gdzie pani doktor nas przyjeła po 3 dniach od włączenia learstw i powiem że ciesze się że nie zostałam w szpitalu bo leczenie ambulatoryjne przyniosło lepsze efekty niż trauma szpitalna, wenflony i zastrzyki.....,

Ja sie nie zgadzam z poprzednimi wypowiedziami Pani dr Wolan od samego wejscia do gabinetu wzbudziła moje i dziecka zaufanie. Od listopada lecze mojego synka na zapalenie ucha srodkowego, nikt nie wykonał mu podstawowych badań, jedyne co robili to przepisywali kolejne antybiotyki. Pani dr zaczęła z nami rozmawiać od kompletnego wywiadu co gdzie kiedy jakie leki i co wychodziło z ucha po przeprowadzonym badaniu zlecila dwa rodzaje badan i okazało sie ze dziecko ma wysiek w uchu i wystarczy narazie przez 6 tyg podawac krople do nasa oraz wode morska ...

Od listopada lecze mojego synka na zapalenie ucha srodkowego, nikt nie wykonał mu podstawowych badań, jedyne co robili to przepisywali kolejne antybiotyki. Pani dr zaczęła z nami rozmawiać od kompletnego wywiadu co gdzie kiedy jakie leki i co wychodziło z ucha po przeprowadzonym badaniu zlecila dwa rodzaje badan i okazało sie ze dziecko ma wysiek w uchu i wystarczy narazie przez 6 tyg podawac krople do nasa oraz wode morska plus syropy na rozrzedzenie wydzielinyi czekać czy zacznie puszczac jeżeli nie to dopiero wtedy będą synowi robić zabieg. Moim zdaniem lekarz w 100 % godny polecenia, nie odrazu chce robić operacje co dla matki jest strasznie istotne.

a ja nie zgodzę się z poprzednimi opiniami, Pani doktor jest najlepszym laryngologiem jakiego spotkałem, mój syn Mateusz był operowany przez Panią doktor i wszystko było w porządku, doskonały kontakt z Panią doktor, kompetentne podejście do sprawy

zgadzam sie!!!!!!!! ta kobieta nie powinna byc lekarzem!! traktuje pacjentów z buta juz nie wspomne o podejsciu do chorego dziecka! to jest KOSZMAR!!!!! miałam pecha i akurat ta pani doktor przyjmowalam moje dziecko na oddział- nie było jej to na ręke ale musiala bo stan mojego syna był bardzo ciezki ale jakby tylko mogla odesłała by nas z kwitkiem! jak taki czlowiek moze wogole pracowac w szpitalu i to jeszcze na oddziale dziecięcym! to jest koszmar!!!!

Beznadziejny mojemu dziecku nie pomógł wogóle. Chyba ta Pani pomyliła się z zawodem. Nie powinna byc lekarzem a to na dodatek dziecięcym laryngologiem. Mimo pełnienia ostrego dyżuru bo w ten dzień ten Szpital pełnił dużur pomocy nie uzyskaliśmy. Pani doktor odesłała Nas do poradni laryngologicznej.....na tym komentarzu moja interwencja w tej sprawie jak Nas potraktowała się zapewne nie skończy...

beznadziejny lekarz nie nadaje si ę kzdecydowanie do pracy z dziećmi raczej do prosektorium