dr Tomasz Adamski

Polecam pana doktora.znakomity specjalista pomógł mi stanac na nogi. Po konsultacjach z wieloma lekarzami, przez cale moje życie (a bylo ich troche) Dopiero jak trafilam do Pana doktora, to wiem, ze żyje. Znalazl sposob na rozwiązanie moich problemow zdrowotnch. Pomimo specyficznego humoru (ktory mi nie przeszkadza) to najważniejsze jest , że wszystko dokladnie wytłumaczy.

Fatalny lekarz! Byłam w ciąży trafiłam do szpitala i badał mnie ten lekarz chyba miał Ly dzień bo był bardzo nie miły a podczas badania był tak nie delikatny że łzy z bólu leciały. Dla pacjentek prywatnych milutki że w dupę by wszedł. Nie umie przyznać się do błędu jak coś jest nie tak to zrzuca winę na pacjentkę mimo że to nie jest prawdą ponieważ nawet pielęgniarki stanęły po mojej stronie. NIE POLECAM! FATALNY LEKARZ

raczej nie polecam stwierdził że symuluje ciąże a u dr.Jackowskiego okazało sie że mam ciąże pozamaciczną i trzeba było zabiegowo ją usunąć wiec nie polecam

swietny lekarz jest normalny nie zadufany w sobie.Kobieta ktore sa po raz pierwszy w ciazy potrafi wszystko dokladnie wyjasnic przede wszystkim potrafi sluchac naprawde fajny lekarz. Prowadzil moja ciaze i ja bylam bardzo zadowolona wizyta kosztuje tak jak wszedzie a idzie sie do jego gabinetu bez zadnego stresu czy skrepowania

polecam tylko tego lekarza,cała ciąża córki z cukrzyca prowadzona profesjonalnie

debil debil debil przez niego corka byla chora

debil debil debil
przez niego corka byla chora

Super lekarz pierwsza ciąża pierwsza wizyta u lekarza czyli ogromny stres, Pan doktor jednak ma takie podejście luzackie i wesołe do pacjenta, że po chwili w gabinecie o stresie zapomniałam:) Jak dla mnie to lekarz godny polecenia.

Bardzo dobry, konkretny i oddany swojej pracy lekarz. Jest lekarzem zwróconym do człowieka nie tylko w swoim prywatnym gabinecie, ale też w szpitalu! Moja ciąża i poród przebiegały z komplikacjami, córeczka była owinięta pępowiną dwa razy wokół szyi - nie mogła się sama urodzić, a inny lekarz wysłał mnie na oddział na obserwacje, bo nie chciał zrobić cesarki! Dopiero doktor Adamski podjął się zabiegu. Przeprowadził go zupełnie bezboleśnie, a po 2 tygodniach po cesarce jedynym śladem była cieniutka kreseczka w dole podbrzusza! Z mężem jesteśmy bardzo wdzięczni doktorowi za umożliwienie przyjścia na świat naszej córeczce!

Super i bardzo konkretny lekarz.Oddany swojej pracy i kobietą w ciąży, bardzo troskliwy i znający sie na rzeczy.Dziekuję Panie doktorze mimo, iz mój synek urodził się mały, dziś ma 4 miesiace super sie rozwija, przybiera na wadze (tak jak pan mówił)i co najwazniejsze ŻYJE DZIEKI DR ADAMSKIEMU !!!!GORACO POLECAM. MAMA ANTOSIA

Super lekarz,ale przede wszystkim miły człowiek. Konkretny, bezpośredni i budzący zaufanie. Dzięki niemu moja córcia przyszła na świat zdrowa, bo Pan Doktor nie czekał, tylko zrobił cesarkę. Dziękuję....