lek. dent. Tomasz Babicz

Polecam tego stomatologa. Świetn specjalista w swoim fachu. Jestem po bardzo wielu wizytach i ani razu nie musiałam zgłaszać się do poprawek, nic mi nigdy nie odpadło ani nie bolało. Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Kontakt i opieka bez żadnych zastrzeżeń. Gabinet czysty i nowoczesny. Polecam Krzysztof.

Krzysztof.

Zna się na tym co robi . Dodatkowo jest bardzo uprzejmy i tłumaczy dokładnie co się dzieje z zacięciem walczył z jednym z tematów. Miałem u doktora zęba leczonego kanałowo i jestem bardzo zadowolony po za tym usunął z jednego z kanałów kawałek złamanego narzędzia. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z kolejnej wizyty, profesjonalny i dokładny lekarz. Ból zeba ustąpił po leczeniu kanałowym wykonanym przy użyciu profesjonalnego sprzętu- mikroskop, endometr. Polecam!

Polecam!

Godny polecenia dentysta. Zero bólu. Opisał cały zakres działania w etapach. Ząb po odbudowie wygląda jak nie jeden mój oryginalny. Polecam

Właśnie jestem po pierwszej wizycie i jestem miło zaskoczony. Złamałem zęba, okazało się, że jest lipa straszna, leczenie kanałowe, obdudowa nieszczęsnej czwórki niestety mnie czeka, ale potwierdzam opinię poprzeników. Kompetentny i bardzo miły lekarz, wytłumaczył kolejne etapy leczenia, możliwe opcje i koszty. Może chwalić po pierwszej wizycie to błąd, ale grzechem byłoby tego nie zrobić :-)

Świetny dentysta, specjalista w swoim fachu. Jestem po około 12 wizytach i ani razu nie musiałam zgaszać się do poprawek, nic mi nigdy nie odpadło ani nie bolało. Bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Kontakt i opieka bez żadnych zastrzeżeń. Gabinet czysty i nowoczesny. Polecam

Polecam

Godny polecenia na 6+ To dentysta, któremu zależy na pacjencie i walczy o zęba do samego końca. Przyszłam do gabinetu ze skruszonym zębem. Została jedna ścianka i bałam się, że zęba trzeba będzie usunąć. Doktor zrobił zdjęcie i rozważał opcje naprawy. Bardzo podobało mi się, że nie działa pospiesznie, tylko dokładnie tłumaczy jakie będą etapy leczenia. Otwarcie też informował o kosztach. Leczenie odbyło się kanałowo a odbudowa była wzmocniona włóknem szklanym. Na każdym kroku doktor mówił co będzie robił i co mogę poczuć. Naprawdę bardzo profesjonalny kontakt. To "lekarz-człowiek". Szczerze ...

Godny polecenia na 6+

Naprawdę bardzo profesjonalny kontakt. To "lekarz-człowiek". Szczerze polecam! Także ze względu na cenę ;)

Serdecznie polecam doktora Tomka, wszystko robi uważnie i dokładnie, po przemyśleniu danego przypadku. Cierpliwy i wyrozumiały. Potrafi logicznie wytłumaczyć dlaczego i co trzeba zrobić. Przystępnie cenowo.

Pełen profesjonalizm przy rozsądnych cenach. Kilka dni temu byłam na wizycie, lekarz dokładnie tłumaczy co i jak, dzięki czemu wizyta była znacznie mniej stresująca. Kiedy boli, przerywa borowanie, nie robi niczego na siłę. Polecam!

Dokładny i rzetelny, robiłam 3 zęby i jestem bardzo zadowolona! Zabiegi były bezbolesne, miła i luźna atmosfera. Polecam!