Lekarze Kielce

Logopeda

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Polecam. Pani poświęca dużo czasu dziecku, rozwija je. Dziecko pod opieką pani Dagmary poczyniło duże postępy. Do tego jest miła i kompetentna.

lekarz Lidia Piasecka-Kempkiewicz

Zakład Stomatologiczny
ROMUALDA 3
25-322 Kielce

Miła, uprzejma i kompetentna. Interesuje się objawami i za wszelką cenę stara się pomóc. Godny polecenia fachowiec w swojej dziedzinie.

dr Marcin Waledzik

Kardiochirurg

25-438 Kielce

Fachowiec w kazdym calu . Imponuje niesamowita wiedza . Wysmienite psychologiczne podejscie do pacjeta.

lekarz Justyna Sędek

Psychiatra

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Super lekarz. Bez żadnych uprzedzeń i otwartą głową :-). Polecam

lekarz Sławomir Osman

Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE "ZDROWE DZIECKO"
ul. Klonowa 55/33
25-553 Kielce

Przemiły lekarz, bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Wolak

Chirurg dziecięcy

ul. Zagórska 18A/3
25-355 Kielce

Super lekarz poleciła nam go znajoma i nie żałuję że o niego poszliśmy. Podejście do pacjenta super wszystko dokładnie wytłumaczy, zbada. Okazało się że to nie jest leczenie chirurgiczne w tym czasie więc od razu pan doktor dał namiary na innych lekarz znajomych do których powinniśmy się udać. Wreszcie możemy wiedzieć cos konkretnego. Lekarz godny polecenia , nie ma lepszego. Jak by nie Pan doktor nie wiem gdzie szukalibyśmy pomocy ...
Opinia dodana przez: Sabina

lekarz Agnieszka Janowska

Anestezjolog

Grunwaldzka 8/15
25-727 Kielce

Fantastyczna Pani anestezjolog.Ma podejscie do pacjenta,jest pelna poswiecen,przeprowadzila ze mna bardzo szczegilowy wywiad i dopasowala mi leki.Pomogla mi w cierpieniu.Bardzo mila i kochana.Teraz juz nie ma jej w mojej przychodni i nie wiem dokad mam sie udac i gdzie znajde tak wspanialego lekarza
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Grażyna Majcher-Witczak

Internista, Diabetolog

Przychodnia Nr 2
Wojska Polskiego 5
25-364 Kielce

Goraco polecam pania dr. Bylam jej pacjetka w ciazy. Zmagalm sie z cukrzyca cizarnych. Wizyta u pani dr to nie stresujace spotkanie tylko wizyta i pogawedka jak z dobra przyjaciolka doradzi wyjasni zrozumialym jezykiem. Pomimo iz to byly wizyty prywatne to pani dr nie zawsze brala oplate. Jest serdeczna i ciepla a zarazem fachowa i kompetentna. Goraco polecam rodzine panstwa witczakow jako lekarzy zarowna pania doktor jak i jej meza ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Małgorzata Łęczycka

Internista, Diabetolog

NZOZ ZDROWIE-PLUS
ul. Warszawska 34
25-312 Kielce

Pani doktor zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Wybitnie kompetentna. Encyklopedia w małym palcu. Do tego intuicja i wiedza, która musi pochodzić z doświadczenia. Rozgryzła mnie od razu. Bardzo pomogła. Leki doskonale dobrane. Diagnoza trafiona. Dalsze leczenie ukierunkowane u specjalisty w innej specjalizacji. Bardzo, bardzo, bardzo świetny lekarz.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Wanda Strońska

Chirurg ogólny, Urolog

SZPITAL KIELECKI ŚW. ALEKSANDRA SP. Z O.O.
ul. Generała Tadeusza Kościuszki 25
25-316 Kielce

Pani Lekarz Wanda Strońska godny polecenia lekarz ma podejście do pacjenta wybada wytłumaczy wszystko na temat choroby i sposób leczenia inni tylko polecali operację ale Pani Lekarz Wanda Strońska wytłumaczyła mi że na operację jest zawsze czas najpierw leczenie lekami .Takich lekarzy to mamy bardzo mało a Doktorów całe pęczki od kartofli i buraków .Lekarzy którzy leczą choroby bardzo mało i trzeba ich szukać Dziękuję Pani Lekarz Wanda Strońska za ...
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Norbert Sławeta

ulica Matejki 7
25-111 Kielce

Bardzo dobry specjalista od 20lat próbowałam leczyć sie i nikt nie po kierował mnie jak Pan doktor .polecam
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Przemysław Łosiak

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Wspaniały lekarz! - cierpliwy, skupiony na pracy, bardzo miły w kontakcie z pacjentem i bardzo kompetentny. Wcześniej byłam u kilku ortopedów i już bałam się, że moje kolano uniemożliwi mi poruszanie się, ale dzięki Panu Doktorowi mogę chodzić i wracam do normalnego życia. Prawdziwy lekarz z powołania! Bardzo dziękuję za pomoc Panie Doktorze. :)))
Opinia dodana przez: Jagoda

lekarz Piotr Gonciarz

Anestezjolog

Szpital Kielecki
Kielce, ul. Kościuszki 25
25-316 Kielce

P. dr był przy mojej operacji w szpitalu św. Aleksandra. Bardzo uprzejmy i rzeczowy człowiek. Bałam się operacji a więc był ciągle przy mnie wspierał mnie i uspokajał. Bez jego podejścia było by mi bardzo trudno. Bardzo dziękuje za okazane wsparcie i zrozumienie!
Opinia dodana przez: Karol

lekarz Małgorzata Błasiak

Diagnostyka Laboratorium Regionu Południowo-Wschodniego
Kościuszki 25
25-316 Kielce

Serdecznie polecam. Badanie USG wykonane bardzo profesjonalnie i dokładnie. Wszystko wytłumaczone w przystępny sposób. Pani doktor poświęca czas pacjentowi, dopytuje i wyjaśnia wątpliwości. Dodatkowo wysoka kultura osobista.
Opinia dodana przez: J

lekarz Halina Brzyżkiewicz

Internista, Kardiolog

ulica Zagórska 20
25-355 Kielce

Z czystego serca polecam panią doktor.Jej podejście do pacjenta pierwsza klasa .jest idealnym kardiologiem.Mojemu tacie życie uratowała a mnie pomogła z tętnem .bardzo dziękuję Pani doktor.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Jacek Dreczka

Neurochirurg

Przychodnia
Warszawska 154
25-414 Kielce

Pan dr , JACEK DRECZKA operował mnie 1999 roku od wyjścia ze szpitala jestem zdrowym człowiekiem . Świetny neurochirurg , doskonały profesjonalista🤗👍
Opinia dodana przez: RAFAŁ SIENKIEWICZ

lekarz Bożena Toporska-Arendarska

Neurolog

Ośrodek Dializoterapii
Grunwaldzka 45
25-736 Kielce

Jestem niezwykle wdzięczna Pani neurolog Doktor Bożenie Toporskiej-Arendarskiej za uratowanie życia mojej Mamie. Empatia godna wszelkich zaszczytów. Kiedy zadzwoniłam do Pani Doktor - w sobotę 24 października 2020 roku (nadmieniam -co w tym kontekście- jest bardzo ważne- iż - ani ja, ani moja Mama nigdy nie byłyśmy pacjentkami Pani Doktor) i przedstawiłam niepokojąco nasilające się objawy choroby u mojej Mamy - Pani Doktor udzieliła mi profesjonalnej porady. Dzięki temu moja ...
Opinia dodana przez: Tatiana Kłosińska

lekarz Iwona Namirska-Zigouras

Mała 14/10
25-152 Kielce

Pani Doktor ma bardzo wartościowe praktyczne doświadczenie szpitalne. Umie skutecznie sięgnąć tam, czyli w miejsce występowania problemu zdrowotnego, gdzie przeciętny okulista nie potrafi dostać. Leczy na poziomie przyczyny występowania problemu. Mianowicie chodzi o poszerzenie wąskiego konta przesącznia , co znosi całkowicie wysokie, uciążliwe i szkodliwe ciśnienie w oku. Po zabiegach irydotomii laserowej problem zniknął całkowicie i trwale bez potrzeby powtarzania zabiegów. Rangę i wartość takiego rozwiązania podnosi fakt, że preparaty ...
Opinia dodana przez: Krzysiek

lekarz Halina Tarnowska

Epidemiolog, Pediatra

ul. Klonowa 46/19
25-553 Kielce

Lekarz jakich mało w tych czasach!!! Miła sympatyczna i konkretna. Nigdy się nie zawiodłam :) Polecam w 100% !!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Elżbieta Skotarczyk-Kowalska

Szpital
Langiewicza 2
25-381 Kielce

Cudowny lekarz, konkretnie i z zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Ma dobre podejście do dzieci, córka z chęcią przyjeżdża na wizyty
Opinia dodana przez: Patrycja Marzec