lekarz Tomasz Biernat

Lekarz rodzinny

Nie polecam tego lekarza! Przyjmując na pogotowiu ma cały czas pretensje, jest bardzo niemiły i beszczelny do pacjenta. Przypominam temu panu, że jeżeli taka praca mu nie odpowiada to zawsze można zmienić a nie wyżywać się na innych! Po to płaci się składki, aby można było korzystać z opieki medycznej, a nie wysłuchiwać komentarzy! Raz jeszcze nie polecam!!!!

Prosimy o kontakt sprawie lekarza, sprawa jest poważna jesteśmy kolejnymi poszkodowanymi, liczymy na pomoc podaję meila, w mailu proszę o jakieś dane kontaktowe, pozdrawiamy karol altdrone66@gmail.com