lekarz Tomasz Biesaga

Bardzo dobry lekarz, prowadził moją drugą ciążę. Przyjemny w kontakcie, życzliwe podejście do pacjentek, godny zaufania, a to najważniejsze. Miałam przyjemność spotkać p.Biesagę również w chojnickim szpitalu i chciałabym mu serdecznie podziękować za profesjonalizm i po prostu bycie życzliwym człowiekiem ( na tle innych lekarzy naprawdę wypada bardzo dobrze). Jeszcze raz dziękuję, zadowolona mama dwóch wspaniałych chłopaków :)

Najlepszy lekarz ginekolog jakiego znam,sympatyczny,dokładny, konkretny....POLECAM!!!

Znam tego lekarza od wielu lat. U znajomej nie był w stanie określić czy płód jest martwy (był od tygodnia). Do pacjentek zwraca się po imieniu (co przy zdjętych majtkach nie każdej odpowiada). U mnie pomylił się o ok. 1 przy określaniu wagi dziecka w 8 miesiącu (dwa tygodnie nerwów).

Wspaniały Lekarz! Polecam. Cierpliwy, uprzejmy. Nawet kiedy widać, że już bardzo zmęczony ma czas dla pacjentki i ze spokojem odpowiada na wszystkie pytania. Żeby wszyscy lekarze byli tacy!

Pan doktor Biesaga prowadził moje dwie ciąży i tak się złożyło ,że było obecny przy poradach.Bardzo mi pomógł.Ma podejście do pacjenta ,wszystko spokojnie wytłumaczy .Jest bardzo miły .Polecam go z czystym sumieniem.

Naj Naj Naj wspanialszy lekarz jakiego znam, super podejście! Prowadził moją pierwszą ciążę i teraz prowadzi drugą! Chodzę do niego od jakiś 10 lat i nie słyszałam złego słowa na niego!

Miałam operację w Chojnickim Szpitalu i wiem, że robił ją Pan doktor Biesaga. Poszło bardzo dobrze. Po operacji interesował się moim stanem, a ja nie wiedziałam, że to On ją robił. Nie znałam wcześniej Pana Doktora i chcę mu bardzo podziękować. Wdzięczna pacjentka.

Świetny lekarz, godny polecenia. Prowadził moją ciążę, interesował się wszystkim związanym z moim synkiem, gdy czegoś nie wiedział nie kombinował tylko wysyłał do odpowiedniego specjalisty (miałam podejrzenie cukrzycy ciążowej). Interesował się moim stanem na oddziale (wywoływany poród). Jest bardzo uprzejmy i bada delikatnie, a mam porównanie po wywoływaniu porodu, ponieważ badało mnie 5 różnych lekarzy. Dodatkowy plus za dyzury w szpitalu w Chojnicach.

Nie tylko wspaniały lekarz ale także bardzo wrażliwy człowiek. Bardzo dziękujemy za wszystko Panie Doktorze. W&W

Naprawdę polecam . Super specjalista. Prowadził moją ciąże,interesował się mną na oddziale,naprawdę dużo mu zawdzięczam.