lek. med. Tomasz Bojanowskilek. med. Tomasz Bojanowski - zdjęcie profilowezdjęcie #1

lek. med. Tomasz Bojanowski

Traumatolog, Ortopeda

Nikt nie ocenił jeszcze tego lekarza.
Bądź pierwszym pacjentem, który wystawi mu opinię!

Specjalizuję się w leczeniu chorób narządu ruchu, chorób zwyrodnieniowych stawów, chorób kręgosłupa oraz w leczeniu urazów mięśni, ścięgien i więzadeł u osób po 15-stym roku życia.

Od wielu lat zajmuję się wykorzystywaniem małoinwazyjnych metod leczenia choroby zwyrodnieniowej stawów i kręgosłupa. Jestem jednym z certifikowanych lekarzy, uprawnionych do stosowania zaawansowanych terapii biologicznych, takich jak Terapia Orthokine®, Angel System®, RenehaVis®, komórki macierzyste.

Mogę poszczycić się wieloma udokumentowanymi sukcesami w zakresie efektywnego zwalczania artrozy (choroby zwyrodnieniowej) oraz uszkodzeń ścięgien, więzadeł, mięśni, np. achillesa, rozcięgien podeszwowych, więzadeł stawu kolanowego (m.in. ACL) oraz skokowego (m.in. ATFL), i in.

Leczenie to dla mnie przede wszystkim pasja ale i wielka odpowiedzialność. Każdy przypadek traktuję indywidualnie. Zawsze z należytą uwagą i szacunkiem wysłuchuję pacjenta, aby móc postawić precyzyjną diagnozę, a co za tym idzie, skutecznie wyleczyć dolegliwość, na którą pacjent cierpi.

Śledzę światowe trendy w dziedzinie ortopedii molekularnej i medycyny regeneracyjnej, aby móc moim pacjentom w jak najmniej inwazyjny sposób udzielić wymiernej pomocy i ulżyć w bólu, często towarzyszącym im przez wiele lat.

Konsultacje u mnie są obszerne, gruntownie wyjaśniające przyczynę schorzenia oraz proponowane leczenie. Poświęcenie pacjentowi odpowiedniej ilości czasu i uwagi uważam za standard w mojej pracy.

Ponad 26 lat służyłem w Wojsku Polskim. Brałem udział w misjach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku i Afganistanie. Poza ortopedią kilkanaście lat pracowałem w ratownictwie medycznym.

Ukończyłem Wojskową Akademię Medyczną w Łodzi.

Zapraszam do zapoznania się ze stroną www.bioortopeda.pl