Filtruj terminy

Traumatolog Zielona Góra

lekarz Paweł Jarmużek

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Byłam u niego na rozmowie w zeszłym roku na wakacjach. Ten lekarz nie ma w ogóle podejścia do pacjenta i zamiast pogadać z pacjentem na poważnie, to stara się wykpić cierpiącego. Facet na dzień dobry, nawet nie oglądając wyników badań i nie przeprowadzając uprzednio wywiadu lekarskiego wyskoczył do mnie, że on mi nie zrobi przeszczepu kręgosłupa, zagraniczni lekarze nie zrobią mi przeszczepu kręgosłupa itp. i co ja w ogóle od ...

lekarz Janusz Cichoński

al. Niepodległości 1 (Aldemed
65-048 Zielona Góra

Zastanawiam się jak tacy ludzie, jak lekarz Cichoński może pomagac pacjentom? Zero profesjonalizmu, zero empatii, zero pomocy. Płacąc ponad 100zł za wizytę, oczekuję chociaż rzetelnych konsultacji. Nie polecam z całego serca!

lekarz Antoni Ciach

Zamoyskiego 2c (Vita) lok. 3
65-255 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, ale również po prostu cudowny człowiek. Trafiłam do niego z urazem kolana i on bardzo dokładnie mnie zbadał a następnie cierpliwie i rzeczowo wytłumaczył w czy jest problem oraz jakie i kiedy należy podjąć leczenie. Ten lekarz od pierwszego wejrzenia wzbudził moje zaufanie i nie pomyliłam się, bo trafiłam w dobre ręce. Naprawdę polecam.

Maciej Pilarczyk

Zielona Góra

super lekarz fachowa diagnoza spokojnie podchodzi do pacjenta poświęca dużo czasu jestem bardzo zadowolona polecam

lek. med. Henryk Grudniewicz

Ortopeda, Traumatolog

ul. Bohaterów Westerplatte 9, gabinet 112a I piętro - winda, obok ZUS
65-034 Zielona Góra

Klinika Atros jest godna polecenia.
Wszystkie czynności przed operacją zostały wykonane bardzo sprawnie Sama operacja przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor to bardzo sympatyczny człowiek. Pani anestezjolog też godna pochwały. Wszystko jak w rodzinie , obsługa pań pielęgniarek super. Jestem bardzo zadowolona z wykonania zabiegu, a także z atmosfery panującej w klinice.😁
Opinia dodana przez: M.O.
Zielona Góra Traumatolog lekarz Wojciech Janczewski

lekarz Wojciech Janczewski

Bio Ortopeda - Terapie Biologiczne
Kupiecka 32B
65-001 Zielona Góra

Jestem bardzo zadowolona z wizyty, pan Wojciech to rzetelny lekarz, przeprowadził wywiad, obejrzał nadgarstek bardzo dokładnie i przeprowadził dodatkowe badania w celu wyjaśnienia przyczyny bólu. Wyjaśnił mi temat leczenia tej przypadłości. Z pewnością wrócę tu w razie potrzeby.
Zielona Góra Traumatolog lek. med. Tomasz Bojanowski

lek. med. Tomasz Bojanowski