dr n. med. Tomasz Bojarowski

3,7
3,6
3,7
3,9

kilka lat temu Pan doktor diagnozował mnie i przeprowadzał zabieg nie mam żadnych zastrzeżeń Tak to prawda jest bezpośredni ale jak tak wolę Kilka lat pózniej zajmował sie moja siostra ktora miala nowotwora zlosliwego piersi i tez sie z Nia nie ciućkal To wszystko zlezy od podejścia pacjenta czy idziemy po słodkiego cukierka bez żadnych konkretów czy po gorzka prawde ale z fachowa pomoca Nigdy nie było mowy o pieniądzach.Często przychodziłam nie umówiona i przyjmował mnie bez problemu chociaż czasem miedzy zabiegami ale był tak rzeczowy ze te kilka minut ...

zabiegami ale był tak rzeczowy ze te kilka minut rozmowy wystarczyło Bardzo mocno polecam.
Bardzo mocno polecam.

WYPĘDZIŁ MOJĄ TEŚCIOWĄ ZA DRZWI BO GO ZBLUZGAŁA, ZA TO ŻE SIĘ SPÓŻNIŁ. TEŚCIOWA STARA RURA, TAK SIĘ ZDENERWOWAŁA, ŻE KOPNĘŁA W KALENDARZ. TERAZ MAMY POGRZEB I JEST SUPER. SZCZERZE POLECAM !!!!!

Polecam tego lekarza jest oddany nauce i pacjentom. 10. lat temu leczyłam się u pana doktora do dnia dzisiejszego mnie pamieta i jak do niego dzwonia z problemami zdrowotnymi ma czas dla mnie oraz dla moich znajomych ktorzy potrzebowali pomocy medycznej. Jest szery w swoich odpowiedziach na temat choroby i ewntualnego dalszego leczenia dlatego polecam go bo warto. Pozdrawiam Katarzyna

Nie wiem,jak byśmy przetrwali okres od momentu stwierdzenia raka u mojej mamy do czasu operacji,gdyby nie ten lekarz.Potrafił kilkoma słowami uspokoić nie tylko samą chorą,ale całą moją rodzinę.Później,w szpitalu,mimo,że nie był prowadzącym mamy,traktował ją jakby była jedyną pacjentką na oddziale.A kiedy mama przyjechała po odbiór wyników,po operacji którą przeprowadzał inny lekarz,poświęcił mamie naprawdę dużo czasu,mimo,że nie była umówiona na wizytę.Wszystko cierpliwie wytłumaczył,uspokoił,ale był szczery i bezpośredni.Moim zdaniem-właściwa osoba na właściwym miejscu.Całą moja rodzina jest Panu bardzo wdzięczna,Panie Doktorze, za Pana podejście,kompetencję,bezinteresowność i zaangażowanie!Dziękujemy! Mama była operowana 4 stycznia 2011 w ...

Mama była operowana 4 stycznia 2011 w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Legnicy.Stwierdzono:adenocarcinoma endometrii G2.

Dr Bojarowski 10 lat temu uratował mi życie.dowiedziałam się będąc młodą kobietą i mamą,że mam czerniaka.on mnie operował, prowadził przez pięć lat.ktoś pisze,że dr jest szczery do bólu-to właśnie jego bolesna prawda dała mi siłę do walki z tym paskudztwem.zrozumiałam,że cokolwiek się wydarzy trzeba spróbować jakoś żyć po.dzisiaj mogę mu podziękować za wszystko.i polecić oczywiście!Magda

Kompetencje pewnie ma ale traktowanie pacjentów mam zastrzeżenia .....po tym jak potraktował moją Mamę . Poszliśmy prosic o pomoc a Pan doktor opryskliwie odpowiedział "tu nie ma co operować" wiem ,że rak to straszna choroba ale ludzie chorzy na tą chorobe też potrzebuja troche serca a nie hamstwa.....zraziłam sie do tego Pana .....a Mama zmarła.....[*]

fachowiec przez duże F nie będę się rozpisywał w jaki sposób pomógł mojej żonie ale zrobił to jak najbardziej fachowo przeprowadzając bardzo poważną operację, która powiodła się w 100 procentach polecam tego lekarza to świetny człowiek.

Bardzo dobry lekarz. Miły, otwarty na rozmowę i ma bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam tego lekarza.

Typowa znieczulica, mimo że był w pracy, nie przyjął chorej kobiety, która prosiła o prostą konsultację dotyczącą dalszego leczenia. Zapewne chciał odpocząć przed przyjęciami Pacjentów w swoim prywatnym gabinecie. A wydawałoby się, że tytuł naukowy zobowiązuje, w tym przypadku to tylko papier.

Profesjonalny, bardzo sympatyczny. Złote ręce. Jestem pod wrażeniem. Polecam.

Profesjonalny, bardzo sympatyczny. Złote ręce.
Jestem pod wrażeniem. Polecam.

Wciąż poszukujesz "Chirurg onkolog Legnica"?

Krystyna Costa

Wrocław
Kościuszki 46
ulica Energetyczna 8/1
52-423 Wrocław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej NOXMED sp. z o.o.
ulica Kosmiczna 14
Komorowicka 1