lekarz Tomasz Borkowski

Ortopeda

W dniu 23.08.2017 z urazem łydki trafiłam na SOR w Szpitalu Bielańskim do Pana doktora Tomasza Borkowskiego. Jestem pod wrażeniem i do dziś nie mogę wyjść z podziwu, bo takich lekarzy nie spotyka się często. Lekarz z dużą wiedza, kompetentny, zaangażowany, bardzo uprzejmy, wytłumaczył dokładnie na czym będzie polegało leczenie i jaki czas muszę poczekać, aby przyniosło ono efekty. Świetny specjalista, o niezwykłym podejściu do pacjenta.

Do dr Borkowskiego trafiłam dwukrotnie. Pierwsza wizyta na SOR, druga w kwestii formalnej wynikającej z niekompetencji innego lekarza w przychodni przy SOR. W obydwu przypadkach lekarz był rzeczowy, sprawnie poradził sobie z problemem i przy tym był niezwykle sympatyczny. Życzę wszystkim pacjentom tak dobrych i empatycznych lekarzy

W dniu 26.10.2016 moja mama trafiła na SOR w szpitalu bielańskim na ortopedię. Jestem pod wrażeniem uprzejmości, zyczliwosci i fachowości tego lekarza. Rzadko można spotkać takiego lekarza w publicznym szpitalu.

Nie spotyka się już takich ludzi. Klasa, fachowość, cierpliwość, uprzejmość, to tylko niektóre przymioty tego lekarza

W dniu 21.11.2014 r. doznałem szoku w SOR Szpitala Bielańskiego. Zostałem przyjęty przez Pana doktora Tomasza Borkowskiego ortopedę. Wyjątkowy pod każdym względem lekarz, człowiek i specjalista.

Profesjonalizm w każdym calu, a przy tym bardzo ciepły i życzliwy człowiek. Oby takich lekarzy jak najwięcej. :)

Bardzo nieuprzejmy i arogancki człowiek. Trafiłam na SOR po wypadku, nie pamietałam wielu rzeczy, byłam wycieńczona. Każde zadane pytanie go złościło, przerywał, krzyczał, bałam się wogóle odzywać. Ze wszystkim był problem włącznie z tym, żeby po wypadku Pan doktor wystawił zwolnienie lekarskie, stwierdził ze "teoretycznie może". Jego postawa i krzyk wywołały we mnie ogromny stres, niewiele mniejszy od samego wypadku. Szkoda, ze zabrakło życzliwości :(

Fantastyczny lekarz - cierpliwy, dokładny, fachowiec w każdym calu. Pan doktor robił mi alloplastykę biodra. Oby więcej takich lekarzy!!!!!

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
18-200 Wysokie Mazowieckie
28 Czerwca 1956 r. 115
61-567 Poznań
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)