lek. med. Tomasz Borkowskilek. med. Tomasz Borkowski - zdjęcie profilowe

lek. med. Tomasz Borkowski

Psychiatra

W latach 1996-2002 studiowałem na II Wydziale Lekarskim Akademii Medycznej w Warszawie. Po ukończeniu studiów przez ponad rok odbywałem staż podyplomowy w Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach. W latach 2004-2009 specjalizowałem się w dziedzinie psychiatrii w III Klinice Psychiatrii Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Jednocześnie pracowałem w Oddziale Psychiatrycznym, Poradni Zdrowia Psychicznego i Pogotowiu Ratunkowym przy SPZOZ w Łukowie.

Od stycznia 2009 roku mieszkam w Kraśniku Fabrycznym. 13 października 2009 roku zdałem z wynikiem bardzo dobrym Państwowy Egzamin Specjalizacyjny.

Od grudnia 2009 roku prowadzę PRYWATNĄ SPECJALISTYCZNĄ PSYCHIATRYCZNĄ PRAKTYKĘ LEKARSKĄ na terenie powiatu kraśnickiego.
Od lipca 2014 roku kieruję Psychiatrycznym Oddziałem Dziennym przy SPZOZ Kraśnik.
Spektrum moich zainteresowań zawodowych obejmuje w szczególności tematykę zaburzeń psychosomatycznych czyli problemy z pogranicza psychiatrii, chorób wewnętrznych i neurologii, fascynuje mnie psychoneuroimmunologia.

Jest doskonałym lekarzem. Uprzejmy. Wsłuchuje się w problemy pacjenta.Przepisywane leki zdecydowanie przynoszą poprawę zdrowia

Jest to bardzo dobry psychiatra,choć młody ale wiadomości i praktyka pokrywają się w leczeniu.Polecam tego lekarza każdemu kto szuka dobrego psychiatry.

to jest bardzo miły i potrafi rozluznic pacienta swoją rozmiwą

to jest bardzo miły i potrafi rozluznic pacienta swoją rozmiwą