lekarz Tomasz Chudoba

Bardzo dobry lekarz, uważnie wysłucha , dokładnie przeprowadza badanie, ewentualnie kieruje na dalszą szczegółową diagnostykę pozwalająca wyeliminować przyczyny choroby. Polecam

Bardzo życzliwy i profesjonalny. Pan Doktor wszystko potrafi wytłumaczyć, uspokoić i pomóc od ręki, a przy tym bezboleśnie. Z całego serca polecam Pana Doktora

Co za cudowny lekarz! Trafiłam do niego na ostry dyżur, nie dość, że od początku podszedł do mnie uspokajająco, dbając o mój komfort psychiczny (ciąża...) wykazywał duże zainteresowanie, wyrozumiałość, uprzejmość i w ogóle ludzkie podejście (Lekarz! Na ostrym dyżurze!), wyjaśnił co się dzieje, przeprowadził zabieg, tłumacząc język lekarski na polski co robi i co się mogło zadziać. Dziękuję!

Co za cudowny lekarz!

Dziękuję!

Bardzo, bardzo mądry lekarz! I tu nie chodzi tylko o ogromną wiedzę, którą posiada ale także o analizę sytuacji, krytyczną ocenę, nie rutynowe podejmowanie decyzji, indywidualne podejście do pacjenta i wielkie zaangażowanie w leczenie. Niezwykle profesjonalny i życzliwy! Specjalistów tej klasy nie spotyka się często. Daje poczucie, i w mojej ocenie gwarancję, mega bezpieczeństwa. Dr Tomasz Chudoba jest lekarzem, który nie tylko potrafi ale bardzo chce pomóc!

Najlepszy lekarz, na jakiego kiedykolwiek trafilam! Bardzo zaangazowany w swoją pracę, dokladny, z olbrzymią wiedzą, przy tym bardzo uprzejmy, poswiecajacy duzo czasu na tłumaczenie, informowanie i rozmowę z pacjentem. Dzięki jego dokładności znaleziono przyczynę, z ktorą wielu nie mogło sobie poradzic.