dr Tomasz Dębskidr Tomasz Dębski - zdjęcie profilowe

dr Tomasz Dębski

Chirurg plastyczny

3,7
3,7

WWW.DRDEBSKI.PL Specjalista Chirurgii Plastycznej. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE), Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy (EAFPS) oraz Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (IPRAS).
Nauczyciel akademicki w zakresie chirurgii plastycznej w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.
Wykładowca z zakresu medycyny estetycznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycz...

Mi Pan doktor zeszpecil twarz bliznami prawie 3 cm na policzkach- głębokimi tworzącymi rowek i wzniesienie; miały isc na skronie i do ok 1 cm dostałam nawet schemat cięć. Wyszły niby takie długie bo podczas operacji (!) ujawnił sie duży nadmiar skory podczas gdy 2 na 4 lekarzy nie widziało w ogóle wskazań do operacji ze względu na brak nadmiaru skory. Po operacji był arogancki wmawiał mi ze ciecie jest na skroniach, ze za 2 tyg blizny beda praktycznie niewidoczne - minęły prawie 2 miesiące a blizny strasznie speca twarz, sa bardzo widoczne i wstydzę sie wyjsć do ludzi. Wmawiał jeszcze ze blizna schowa sie w naturalnej zmarszce - gdzie miałabym miec naturalna zmarszczke na policzku!! Nie poczuł sie do niczego zeby zaproponować leczenie tych blizn pokrycie kosztów leczenia blizn; mam totalne załamanie nerwowe; lekarze ktorzy to widzieli nie mogą sie nadziwić jak mozna komuś zrobić taka krzywdę; jeszcze w pakiecie dostałam wycięte w dol kąciki oczu

Problem z jakim zgłosiłam się do doktora to problem z nosem. Największą jego wadą było to, że był szeroki, duży, krzywy i powodował, że twarz była najprościej nazywając - mało subtelna. Właściwie można powiedzieć, że nos był bardziej męski niż damski. To jak jest teraz to nawet więcej niż oczekiwałam. Nos jest noskiem, delikatny, równiutki, przegroda prosta. Doktor bardzo fachowy i miły. Nawet potrafił skutecznie uwagę odwrócić przy wyjęciu setonów :) Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję i polecam!

Dzień dobry, lekarz ten wykonał u mnie dwa zabiegi: jeden duży: operację plastyczną piersi za pomocą implantów z jednoczesnym podniesieniem a także wyciął mi blizny: jedną dużą z uda i jedną mniejszą ze skroni. Jestem bardzo zadowolona z tego jak wszystko wyszło. Daria Lewandowska

nie wiem jak inne rzeczy ale uszy doktor robi modelowo :)) odstawały a teraz sa rowniutko przylegajace. Bez efektu słuchawki telefonu co dla mnie było istotne bo takie uszy tez mi sie nie podobaja. super!!!!!!!

Ginekomastia. Usunięcie gruczołu lekarz połączył z liposukcją. Fachowo i sympatycznie. Jestem zadowolony z tego jak teraz wyglądam. 5/5.

Bardzo przeciętny lekarz. Cięcie powiek dolnych robi 1 cm poniżej linii rzęs co powoduje, że blizna jest widoczna. Na necie można znaleźć filmy, gdzie to cięcie przebiega 2-3 mm poniżej linii rzęs