lekarz Tomasz Dutkowski

Jest cudownym lekarzem nawet dla kobiet zgwalconych. Urodzilam syna Mikolajka z ogromna otyloscia bo waze 200kg . Zasluga Pana doktora. A synek niega i broi.

Jest cudownym lekarzem nawet dla kobiet zgwalconych.
Urodzilam syna Mikolajka z ogromna otyloscia bo waze 200kg .
Zasluga Pana doktora.
A synek niega i broi.

Przesympatyczny lekarz,luźno prowadzi rozmowy,żartowniś.Rzeczowe podejście do pacjentki,wszystko wytłumaczy,podpowie.Indywidualnie podchodzi do badania.Ma lepsze podejście do kobiet, niż kobieta ginekolog.Lekarz z powołania.POLECAM

Nie wiem czy to lekarz o którym myślę, bo nie zgadza się adres pod którym można go znaleźć , ale jakby co chodzi mi o dr Tomasza Dutkowskiego, który przyjmuje w Zdrowiu w Sieradzu na Alei Pokoju. Lekarz super, bardzo miły, nie spieszy się, wszystko dokładnie tłumaczy, do niczego nie zmusza, można z nim o wszystkim porozmawiać, jest bardzo delikatny i nie da się przy nim bać ani stresować. Bardzo polecam. Jedyne co mi nie przypadło do gustu to to, że nie zapytał mnie kiedy ostatnio miałam badane piersi i mi ich nie zbadał, ale poza tym wyszłam uśmiechnięta i bardzo zadowolona. Nie da się przy min wstydzić choć jest bardzo młody, chociaż bardzo się bałam na początku już po minucie strach zniknął. Widać po jego zachowaniu i słowach, że troszczy się o swoje pacjentki. Na pewno do niego wrócę, bo nie znam fajniejszego ginekologa. Panie doktorze jeśli Pan to przeczyta a mam nadzieję, że tak to proszę się nigdy nie zmieniać tylko może zacząć pytać pacjentki o badanie piersi. Pozdrawiam i bardzo dziękuję za wczoraj, bo dzięki Panu koszmar zamienił się w szeroki uśmiech.