Lekarze Sieradz

Psycholog dziecięcy, Psycholog kliniczny

Prywatna Praktyka Psychologiczno-Psychoterapeutyczna
Łódź
Sieradz

Trafiłam do pani doktor bo po wypadku nie moglam sobie poradzić ze strachem, nie mogłam jeździć autem, spać, jeść, wszystkiego sie bałam, ciągle myślałam o tym co sie stało chociaz starałam sie uciekać od tych mysli, śniły mi się koszmary. U pani Ewy już na pierwszym spotkaniu robilysmy takie ćwiczenia które mi pomogły, trochę tez mi pani Ewa wytlumaczyła to wszystko, zaczełam myslec inaczej, a po kilku spotkaniach wsiadłam do ...
Opinia dodana przez: Ela
{'id': 270, 'name': u'Sieradz'} Internista
                                       dr n. med. Anna Kopff

dr n. med. Anna Kopff

Internista, Kardiolog

98-200 Sieradz

Znakomity kardiolog, po długich konsultacjach u innych lekarzy zostałem prawidłowo zdiagnozowany . Żyję teraz bez obawy o przysłość.
Opinia dodana przez: Marek
{'id': 270, 'name': u'Sieradz'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Włodzimierz Koptas

dr n. med. Włodzimierz Koptas

Chirurg ogólny, Endokrynolog

98-200 Sieradz

Pozostawiony kawałek tłuszczaka, nie został usunięty w całości przez p. Koptasa chirurga. Widział doktor wynik badania rezonansu, opis, podana lokalizacja, wielkość, płyta z rezonansem. Przykro że w ogóle podjął się zabiegu, jak taki jest skutek. Mam teraz kłopot, miejsce po zabiegu boli, blizna i następny zabieg i kolejna blizna na karku przede mną. Kolejne badania, koszty, które ponoszę. Pora najwyższa zastanowić Się proszę Pana czasem nad tym, co się robi ...

lekarz Joanna Banaś

prywatny gabinet lekarski tel 601288187
Reymonta 45
98-200 Sieradz

Chcialabym by kazdy lekarz mial taka wiedzę jak pani doktor. Podejscie do dzieci profesjonalne. Uratowała nas juz kilka razy. Polecam z czystym sumieniem
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Katarzyna Kosatka

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Bohaterów Września 6/G
98-200 Sieradz

Bardzo polecam wszystkim Panią Doktor. Trafiłam do gabinetu z dosyć brzydkim defektem estetycznym: złamany ząb z przodu, wielokrotnie nadlewany, przebarwiony i strasznie brzydki - po prostu moja zmora od lat. Pani dentystka powiedziała, że spróbuje coś zmienić i że są teraz nowsze metody i naprawdę dobre materiały. I okazało się,że można było mój ząbek tak naprawić, żebym nareszcie mogła się promiennie uśmiechać do wszystkich (co nieustannie czynię:-)).

lekarz Ewa Oset

ulica Jana Pawła II 52/122B
98-200 Sieradz

Pani doktor uratowała mi życie. Jako jedyna rozpoznała chorobę Schönleina–Henocha jak byłem mały. Teraz mam 31 lat. Jestem wdzięczny za to Pani doktor.
Opinia dodana przez: Daniel

lekarz Tobiasz Kubicki

98-200 Sieradz

Miałem USG wiele razy, jednak wnikliwe i fachowe podejście Pana doktora pozwoliło po kilkunastu latach wizyt u lekarzy i wielu badaniach w końcu odkryć co powodowało bóle. Badanie trwało ok 40 min i doktor nie powiedział tak jak kiedyś inny lekarz, że na NFZ to ma dla mnie 8 min., więc badania nie wykona. Naprawdę czas poświęcony i ilość załączonych zdjęć do wyniku 15 sztuk, jest ewenementem jeśli chodzi o ...
Opinia dodana przez: Patryk
Panicznie bałam się stomatologów...dzięki Panu doktorowi to już przeszłość;))) Niewątpliwym plusem jest możliwość zrobienia zdjęcia zęba na miejscu. Duże kompetencje, cierpliwość i poczucie humoru, które pomaga zapomnieć o strachu;) Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

dr Przemysław Lik

Chirurg onkolog, Chirurg ogólny

Gabinet Lekarski
Sienkiewicza 3/lok. 12 (I piętro)
98-200 Sieradz

Z czystym sumieniem mogę polecić Pana doktora. Profesjonalista w tym co robi, bardzo dobre podejście dla pacjenta. Zabieg wykonany na poczatku marca w bardzo miłej atmosferze , dzięki rozmowie z doktorem nawet stres udalo się opanować. Przesympatyczny lekarz z powołania, z poczuciem humoru, poświęca czasu tyle ile trzeba pacjentowi, co jest bardzo ważne. Jeśli chirurg to tylko doktor Przemyslaw Lik. Polecam jeszcze raz Pana doktora i pozdrawiam serdecznie.
Opinia dodana przez: Justyna Jerczynska

lekarz Grażyna Rybczyńska

Spychalskiego 1
98-200 Sieradz

Również chciałabym podziękować za pomoc i opiekę nad moimi dziećmi. Dwoje z nich już leczyła pani doktor w Oddziale Szpitalnym. Wyrazy szacunku.

lekarz Tomasz Dutkowski

Reymonta 22
98-200 Sieradz

Nie wiem czy to lekarz o którym myślę, bo nie zgadza się adres pod którym można go znaleźć , ale jakby co chodzi mi o dr Tomasza Dutkowskiego, który przyjmuje w Zdrowiu w Sieradzu na Alei Pokoju. Lekarz super, bardzo miły, nie spieszy się, wszystko dokładnie tłumaczy, do niczego nie zmusza, można z nim o wszystkim porozmawiać, jest bardzo delikatny i nie da się przy nim bać ani stresować. Bardzo ...
Opinia dodana przez: Paula

Psycholog dziecięcy, Psycholog

NZOZ Alfa
NZOZ "Alfa" ul.Krakowskie Przedmieście 10, Sieradz
98-200 Sieradz

Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Ewelina Sokołowska

Dietetyk

98-200 Sieradz

Dietetyk godny polecenia. 10 kg w 3 miesiące. Troszkę wyrzeczeń, wiecej ruchu... i satysfakcja gwarantowana :) Z pełną odpowiedzialnością polecam.

lek. dent. Aldona Karbowiak

ALDENT
98-200 Sieradz

Bardzo miła Pani Doktor,ma podejście do dzieci jak i do dorosłych,każdy może wybrać się tu na wizytę bez strachu..,

lekarz Maria Szymczak

Spychalskiego 1
98-200 Sieradz

Godna polecenia w 100% miła,kompetentna-odpowiednio stawia diagnozę,bardzo tania i leki dobiera niedrogie.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Sebastian Uczniak

Dermatolog

98-200 Sieradz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Świetny specjalista,szybka diagnoza.Gorąco Polecam rowniez do zabiegow dermatologicznych
Opinia dodana przez: KATARZYNA
Lekarz "do rany przyłóż". Zawsze miła, skora do pomocy. Stara się zrozumieć pacjenta i zawsze patrzy na niego profesjonalnym okiem. Przepisała mi tylko potrzebne leki, nie jak większość na wszystko "antybiotyk". Dzięki niej szybko stanąłem na nogi. Wizyta u Pani Kamilli to 100% zadowolenie!
Opinia dodana przez: Piotr

Pracownia Logopedyczna

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Sieradz

polecam, fachowo moja córka miała bardzo dużą wadę wymowy, po terapii nie ma śladu jakichkolwiek nieprawidłowości, logopeda bezpłatnie przyjeżdżał do domu dostawałam ksero z materiałem do cwiczen, jesteśmy zadowoleni rodzice

Dorota Brzózka

Rynek 19
98-200 Sieradz

Pani Doktor Dorota Brzózka jest pełnym poświęcenia stomatologiem - specjalistą w leczeniu dzieci oraz oddanym lekarzem dla pacjentów dorosłych.

lekarz Piotr Zajda

98-200 Sieradz

Lekarz godny polecenia. Nie tylko z powodu kompetencji, ale również zaangażowania i empatii. W trudnych sytuacjach jest wsparciem dla pacjenta i jego najbliższych. Wie co robić i jak zapanować nad strachem pacjenta i jego rodziny. Ma głowę na karku.
Opinia dodana przez: Marzena