Lekarze Sieradz

pan doktor A. Kozanecki miły sympatyczny zna swój fach MA WIEDZĘ I DOŚWIADCZENIE ,jak się chce to każdemu można cos zarzucić, ja osobiście Polecam
Opinia dodana przez: ZD-WOLA

mgr Julia Szymczak

Psycholog, Psychoterapeuta

Widawska 22c
98-200 Sieradz

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność i uznanie wobec pani Julii. Pojawiła się w najtrudniejszym okresie mojego życia i gdyby nie jej zaangażowanie byłoby ze mną bardzo źle. Jej wyrozumiałość, empatia i troska o moje dobro były niezrównane. Od pierwszej sesji poczułam, że jestem w bezpiecznym miejscu, gdzie mogłam otwarcie wyrażać swoje uczucia i myśli. Była nie tylko profesjonalistką, ale również człowiekiem, który naprawdę dbał o mnie jako osobę. Dzięki jej ...
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Jerzy Szubiga

Radiolog

PRYWATNY GABINET OKULISTYCZNY
Warcka 2a lok. 16
98-200 Sieradz

Bardzo dobry lekarz, specjalista w swoim fachu. Warto iść prywatnie, jeśli sprawa jest ważna bo słyszałam że jest to najlepszy specjalista w okolicy. Bardzo miły i rzetelny, szczerze polecam!!

lekarz Wojciech Jędrysiak

Psychiatra

Zajęcza 5/26
98-200 Sieradz

Lekarz jest kompetentny, konkretny, zaangażowany i wnikliwy. Zaproponowane leczenie pozwoliło mi pozbierać się, by przy kolejnej wizycie jeszcze bardziej efektywnie omówić problematyczne zagadnienia. Polecam. Leczenie skuteczne. Sympatyczna atmosfera w gabinecie.

Małgorzata Rogala-Konieczna

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
98-200 Sieradz

Lekarz pierwszego kontaktu z powołania, umie wytłumaczyć na czym choroba polega i dlaczego wdraża takie leczenie Bardzo dobry kontakt z pacjentem
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lekarz Krzysztof Dębowski

Generała Sikorskiego 8/6
98-200 Sieradz

Witam z moim synkiem Filipkiem właśnie opuściliśmy oddział pediatryczny , Pan dr Dębowski super lekarz, wspaniałe podejście do dzieci, uśmiechnięty. Polecam każdemu ,nie przejdzie obojętnie obok pacjenta.
Opinia dodana przez: Dagmara M.

dr n. med. Piotr Ruszkowski

Kardiolog

Gabinet
Boh. Września 61
98-200 Sieradz

Serdecznie polecam Pana Doktora Piotra Ruszkowskiego bardzo dobry doktor, świetny specjalista w dziedzinie kardiologii. Uratował mamie życie. Dzięki szybkiej i trafnie postawionej diagnozie mama wraca do zdrowia. Polecam Pana Doktora bardzo serdecznie. Najlepszy specjalista na jakiego mogliśmy trafić.
Opinia dodana przez: Monika Szymczak

lekarz Ewa Przybyszewska

Internista, Kardiolog

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Pani doktor bardzo miła,ale przede wszystkim komunikatywna ,merytoryczna i konkretna w działaniu. Wyczerpujaco odpowiada na pytania pacjenta .Rozważa różne warianty leczenia , kombinuje,widać że Jej zależy.Polecam.

lekarz Zbigniew Melon

Prywatny Gabinet
Taczanowskiego 4/4
98-200 Sieradz

Był moim pierwszym ginekologiem (do 23 roku życia) i podczas wizyt na których u niego byłam (oczywiście prywatnie) traktował mnie strasznie przedmiotowo; nie zrobił mi ani jednego badania usg, ponieważ w międzyczasie nie byłam w ciąży; nie zbadał mi ani razu piersi (chyba nie muszę nikomu przypominać, że są to dwa z trzech standardowych typów badan podczas wizyty u ginekologa). Poza tym nie był zbyt rozmowny, nic nie tłumaczy (np. ...

dr n. med. Rafał Plebański

Ortopeda, Traumatolog

Centrum Leczenia Kości i Stawów
ul. Bohaterów Września 61 (dawny Inwar)
Sieradz

Przestrzegam inne osoby przed Panem Rafałem Plebańskim. Umówiłam wizytę z obolałą i spuchniętą stopą bo były dobre opinie na portalu znany lekarz. Zabrałam ze sobą zdjęcie z RTG i wyniki z badań krwi. Pan Plebański po zapoznaniu się z RTG i morfolią oraz po zrobieniu USG (gdzie stwierdził że MAM ZA GRUBY NASKÓREK i nie widzi nic od spodu stopy!) stwierdził zapalenie stawu dużego palucha spowodowane dną moczanową. Wykonane USG ...
Opinia dodana przez: Dorota

lek. dent. Anna Misiak-Kurowicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Władysława Warneńczyka 3
98-200 Sieradz

Stomatolog bardzo kompetentny. Wyjasnia problem i proponuje rozwiazanie, pozostajac obiektywna i przede wszystkim myslac o pacjencie, a nie wylacznie o korzysci materialnej.
Opinia dodana przez: Marta
Bardzo gorąco polecam panią doktor. Świetne podejście do pacjenta, doświadczenie, nowoczesne metody leczenia, a przy tym życzliwość. Dzieci również były zadowolone z wizyt "na fotelu" u pani doktor i z chęcią chodziły na kolejne wizyty :) To lekarz z powołania!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Emil Tkacz

Armii Krajowej 1 m. 55
98-200 Sieradz

Profesjonalnie i odpowiednio zajął się synem z urazem na twarzy podczas wizyty na sorze. Złego słowa nie mogę powiedzieć. Wszystko przebiegło w spokojnej atmosferze. Rana prawidłowo się zagoiła
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Mariusz Cybertowicz

Neurolog

NZOZ REH - MED
ulica Mickiewicza 14
98-200 Sieradz

Nareszcie prawdziwy lekarz, dociekliwy w sensie zlecanych badan i interpretacji ich wynikow, bardzo komunikatywny i wyrozumialy a przy tym co dosc rzadko sie zdarza mily i sympatyczny. Goraco polecam.

Witold Szabłowski

SPZOZ im. K.Wyszyńskiego
Armii Karjowej 7
98-200 Sieradz

Wcale nie dziwię się, że widzę tyle bardzo dobrych opinii na temat dr Szabłowskiego. Wybrałam się do Pana Doktora na wizytę do przychodni w Zduńskiej Woli, bo kolega bardzo mi go polecał. Raczej myślałam, że operację kolana będę robić w Warszawie (bo tam mieszkam i już nawet zdążyłam być u kilku lekarzy). Jednak po wizycie u dr Szabłowskiego stwierdziłam, że jeśli ktoś ma naprawiać moje kolano to tylko on. To ...
Nie polecam, mimo, że spodziewałam się pełnego profesjonalizmu. Pan doktor postawił błędną diagnozę (potwierdzone to zostało przez czterech innych lekarzy) dotyczącą fatalnych rokowań dla ciąży. Podejrzenia, które miał wymagały jeszcze potwierdzenia, jednak podczas wizyty przekazał informacje o moim stanie zdrowia w sposób, który doprowadził mnie do żałoby po nienarodzonym dziecku. Nie pozostawił we mnie ani krzty nadziei. Zapewnił mojemu dziecku (które zdrowo rośnie w brzuchu wbrew temu, co pan doktor ...
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Ewa Frymus

Sieradz

U Pani Doktor Frymus byłam już kilka razy, na NFZ, w Eskulapie. Polecam. Bada dokładnie poświęcając na to odpowiednio dużo czasu. Skierowania daje bez problemu. Wszystko wytłumaczy.

lekarz Aneta Oleksy

Diabetolog, Internista

NZOZ ESKULAP SP. zo.o.
ulica Popiełuszki 2
98-200 Sieradz

Pani Doktor jest kompetentnym specjalistą, który potrafi z sympatią i zrozumieniem wysłuchać pacjenta. Oprócz prowadzenia mojego leczenia ze strony medycznej, Pani Doktor zaleciła odpowiednie zmiany w życiu codziennym biorąc pod uwagę moją indywidualną sytuację. Wizyty są przeprowadzane w naprawdę pozytywnej atmosferze. Pełen profesjonalizm, serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Joanna Białczak

Stomatolog, Ortodonta

przychodnia
Piłsudskiego 5
98-200 Sieradz

Znakomity lekarz, kompetentny i godny polecenia, ale także wartościowa osoba. Nigdy nie zawiodła, a leczę się u niej kilka lat.
Opinia dodana przez: Ela
Fantastyczna Pani stomatolog, u której chętnie leczyła się moja córka która miała bardzo duży uraz do stomatologów. Podejście Pani doktor sprawiło, że córka chętnie zaczęła chodzić do stomatologa, bez zbędnego marudzenia i awantur. Ja również jestem pacjentką Pani doktor razem z młodszą córką, jesteśmy bardzo zadowolone z fachowości, podejścia do pacjenta, leczenia, uprzejmości, tłumaczenia choroby. POLECAM KAŻDEMU Z CAŁEGO SERCA!!!
Opinia dodana przez: Myszka