Lekarze Sieradz

lekarz Anna Nowacka-Forczmańska

Ortopeda, Chirurg urazowy

98-200 Sieradz

Leczyłam złamaną nogę w przychodni przy szpitalu w Sieradzu- wizyty na NFZ. Trzy wizyty u pani doktor. Wszystko konkretnie i jasno wyjaśnione, bez zbędnych pogaduszek.Trafiłem do dobrego fachowca i jestem bardzo zadowolona. Dziękuję za pomoc.
Opinia dodana przez: Jadwiga

lekarz Witold Pindral

98-200 Sieradz

Lekarz kompetentny, z dobrym podejściem do pacjenta ,bardzo uważnie mnie wysłuchał, próbował wykluczyć ewentualne przyczyny problemu. Wyrazy uznania także dla Pani pielęgniarki pracującej z Panem doktorem.
Opinia dodana przez: Hanka

lekarz Bożena Gajewska

PRYWATNY GABINET OKULISTYCZNY
Warcka 2a lok. 16
98-200 Sieradz

Nigdy więcej do tej pani doktor. Stara dewotka, myśli tylko jak wcisnąć okulary, które można zrealizować tylko w zakładzie optycznym jej syna (ul. Warszawska). Kultura osobista tej Pani pozostawia wiele do życzenia. Dopiero kiedy mój mąż postawił ją do pionu oburzona zaczęła badanie. Poszłam zamiarem badania na soczewki a wyszłam z receptą na okulary -2.5 gdzie moja wada to tylko -0.5. Nie polecam a wręcz odradzam !

lekarz Grzegorz Szymkiewicz

98-200 Sieradz

Lekarz który po 30 dniach zwolnienia wysyła człowieka po operacji przepukliny do pracy bez jakiegokolwiek zainteresowania jaki rodzaj pracy wykonuje to chyba jakaś pomyłka.. dodam że u człowieka który ma już drugą operację na to schorzenie , ale tego akurat mógł nie wiedzieć bo o to przecież też nie spytał..dwie gwiazdki tylko za to że "zdiagnozował" dobrze schorzenie, co zresztą najpierw zrobiłem też ja i mój lekarz rodzinny.

lekarz Marek Radziszewski

3 Maja 4/11
98-200 Sieradz

POLECAM Wykonał mi operację wstawienia protezy łokcia mimo olbrzymiego obrzęku (łokiec był zmiażdżony, tkanki miękkie porozrywane) Dawano małe szanse, że ręka dojdzie do pełnej sprawności po tak skomplikowanym zabiegu jest bardzo dobrze
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Paweł Świątkowski

Al.Pokoju 1/53
98-200 Sieradz

Byłam dziś w szpitalu (nocna i świąteczna pomoc) i miałam już po raz drugi przyjemność spotkania z Panem. Może i Pan nie jest na "pierwszy rzut okiem i uchem" najsympatyczniejszy, ale napewno jest bardzo konkretny i z pewnością jest kompetentnym, doświadczonym lekarzem, który z ogromną uwagą przeprowadza wywiad (choć sprawia wręcz odwrotne wrażenie) . Wiele osób krytykuje tego Pana, ponieważ jest szczery do bólu i mówi niewygodne prawdziwe kwestie, i ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Halina Styśko

Lekarz medycyny pracy

al. Pokoju 7
98-200 Sieradz

Pani doktor jest niemiła robi duże problemy nie ma pojęcia o leczeniu. Dodzwonić się do nich to koszmar

lekarz Artur Miłek

Szlachecka 8A
98-200 Sieradz

Pan doktor operował mnie.Niestety operacja nie udana.Straszny ból deformacja palca.Do końca nie powiedział prawdy o stanie palca.Jestem po kolejnej operacji w innym mieście.Palec nie będzie już sprawny jestem po przeszczepie kości i artrodezie.

lekarz Włodzimierz Olejnik

Czartki 55
98-200 Sieradz

Szczerze odradzam. Pan Olejnik przyjmuje w szpitalu w Zduńskiej Woli, byłem u niego po wypadku w pracy ze zmiażdżonym małym palcem. Od początku skazał go na odjęcie. 2 dni po wypadku (palec praktycznie był odcięty, zszyty i osadzony drut) wsadził mi go w gips i zaprosił za tydzień. Na następnej wizycie chciał mi pisać skierowanie na SOR na odjęcie palca argumentujac, że ten palec nie jest mi do niczego potrzebny ...
Opinia dodana przez: Bartosz

lek. dent. Elżbieta Kamińska

Mikołaja Reja 11
98-200 Sieradz

Starsza Pani, zacofane metody, odmowa znieczulenia oraz słabe podejście do pacjenta. Nie wiesz tak naprawde co Pani robi w Twojej jamie ustnej oraz nie jest pewne czy robi to profesjonalnie.

lekarz Michał Ciszewski

Internista, Kardiolog

98-200 Sieradz

Mało zaangażowany, ponadtto nie Wiele można się dowiedzieć.kilka wizyt,ale bez emocji . brakuje konkretnych badań. Nie wiem co dalej , objawy mam z powodu choroby wieńcowej.

lek. dent. Ryszard Braun

Sikorskiego 8 m. 16
98-200 Sieradz

Tego lekarza w ogóle nie można polecić.Jest nastawiony tylko na pobieranie pieniędzy. Dobro pacjenta- to nie jest sprawa, która interesuje w/w lekarza. Straciłam pieniądze, zęby, uśmiech i dobre samopoczucie. Wpadam w depresję, bo to czego nie mam nie da się odzyskać. Naprawienie tego będzie kosztować ok. 20.000 albo zostanę bezzębna. Opinie na 5 chyba sam sobie wystawia. Ostrzegam!!! Pacjentka od 15 lat. Po trzech konsultacjach u Lekarzy Stomatologów okazało się ...

lekarz Iwona Potakowska

Lekarz rodzinny

al. Pokoju 7
98-200 Sieradz

Jeżeli Umiarkowany stopień Niepełnosprawności jest ogólnie dobrym stanem zdrowia, to ja współczuję pacjentom pani doktor, którzy cierpią na dolegliwości specyficzne w których wymagana jest dociekliwość. Wydaje mi się, że ma tendencję do zawyżania oceny w kierunku jest z pacjentem dobrze. BMI w zawyżone o 0,4. Słaba ocena ws. zdolności do pracy.
Opinia dodana przez: Jan

lekarz Janusz Winiarski

98-200 Sieradz

Zero kompetencji ,rana z ciałem obcym potwierdzone zdjęciem rtg i zostałem odesłany bez interwencji do domu ,żeby się zrosło i za miesiąc położyć się na szpital żeby usunąć obce ciało … na innym sorze od razu usunięto z rany ciało obce
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Elżbieta Królak

Aleja Pokoju 7
98-200 Sieradz

Bardzo niemiły i niesympatyczny lekarz. Nie podchodzi do pacjenta z należytym szacunkiem. Badanie wykonuje bardzo niedokładnie i szybko. Ogólnie nie można się dogadać.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Ireneusz Dawidowski

Tulipanowa 10
98-200 Sieradz

Byłem u pana doktora z polecenia lecz zawiodłem się Ze strony pana doktora brak podejścia do pacjenta, w dodatku bardzo opryskliwy.

lekarz Małgorzata Lenard-Rześna

98-200 Sieradz

Nie polecam naprawdę Ostatnio wyszłam ze łzami w oczach z gabinetu Zero empatii i szacunku dla pacjenta Przez powierzchowne badania i przepisanie leków z reklamy moj stan zdrowia do dnia dzisiejszego nie jest dobry, dodatkowo dopiero gdy już nie wiedziała co wypisać dostalam skierowanie do lekarza specjalisty (dopiero po kilku wizytach ) jak dla mnie po prostu brak kompetencji. Jeśli macie wybór by iść do innego lekarza to nie ma ...

Jarosław Żuberek

Kardiolog

Pułaskiego 2/4
98-200 Sieradz

Panie "doktorze"... Jeśli pan to czyta: Minęło już kilka dobrych lat od kiedy miałam z panem "do czynienia" w jarocińskim szpitalu. Nadal nie mogę zapomnieć. Byłam w ciąży pozamacicznej, bardzo mocno cierpiałam i psychicznie i fizycznie. Miałam przy tym neuralgię międzyżebrową. Wykonywał mi pan echo serca, kiedy dostałam kolejnego ataku, poprosiłam aby zadzwonił pan po pielęgniarkę, a pan mnie wyśmiał i kazał wracać samej na salę. Tej samej nocy miałam ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Paweł Sochaczewski

98-200 Sieradz

Ten pan nie powinien być lekarzem. Trafiłam Do szpitala w Turku w 8 tygodniu ciąży z krwawieniem. Była sobota popołudniu, więc "pan doktor" był strasznie zniesmaczona faktem,że w ogóle musi mnie zbadać i przyjąć na oddział. W niedzielę rano krwawienie się mocno nasililo, więc zgłosiłam to na obchodzie, po czym reakcja "pana doktora" była nastepujaca: ja na to nic nie poradzę!!!! Po kilku godzinach zgłosiłam się do pielęgniarek,ponieważ krwawienie nie ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Waldemar Matusiak

Jagiellońska 28/98
98-200 Sieradz

Serdecznie nie polecam. Spotkałam tego lekarza na SORze i wizyta wyglądała tak, ze weszłam do gabinetu, podałam imię i nazwisko, po czym zostałam wyproszona z gabinetu ponieważ „komputer nie działał”, następnie lekarz wyszedł z gotowa recepta. Zero wywiadu z pacjentem co się dzieje, brak pytania czy biorę leki na stałe przez co nie wiem czy mogę brać zapisane leki czy można je ze sobą łączyć. Pełen nieprofesjonalizm. Uwaga!
Opinia dodana przez: Alicja