lekarz Tomasz Dworzecki

2,9

Pisze tutaj do chorych. Wiem czym jest diagnoza, pani ma raka. Mnie to też spotkało, ta diagnoza była jedną z wielu, jestem po 21 zabiegach operacyjnych. Ale nie chce pisać o sobie tylko o Prawdziwym człowieku, lekarzu onkologii. Dr.nauk Medycznych Panu doktorze Tomaszu Dworzeckim. To wspaniały profesjonalista, lekarz z powołania, miły cierpliwy rozumie strach chorego daje nadzieję i wiarę w wyzdrowienie. Takiego lekarza nigdy jeszcze nie spotkałam. Pani doktorze nie potrafię inaczej dlatego chce Panu podziękować z całego serca.Takich lekarzy jak Pan doktorze dzisiaj już się nie spotyka, ja miałam to szczęście że do Pana trafiłam. Jeszczę raz serdecznie dziękuję.

Zdecydowanie nie polecam Chamski ,ordynarny ,wręcz wyrzucił moja mamę z gabinetu słowami ;Po co Pani tu przyszła : mówiąc ze jest zdrowa Teraz niewiadomo co będzie gdyż choroba postępuje Totalny brak zaangażowania , aż strach pomyśleć ilu pacjentów odeszło z kwitkiem 😕

Zdecydowanie nie polecam
Teraz niewiadomo co będzie gdyż choroba postępuje

Pan dr. Dworzecki bardzo sumiennie i z zaangażowaniem prowadził radioterapię stereotaktyczną trzustki mojej mamy w UCK na ul. Ceglanej. Był bardzo pomocny w optymalnym zaplanowaniu wszystkich badań i wizyt przygotowujących radioterapię, za co jestem wdzięczna, bo dojeżdżałyśmy na wizyty z daleka. Pan doktor na wszystkie pytania udziela wyczerpujących odpowiedzi. Bardzo go cenię za profesjonalizm, pracowitość i jednocześnie za ludzkie podejście do pacjenta.

Bardzo wnikliwy i analizujący wszystkie informacje - nie musi być miły ma być skuteczny i fachowy!!!!!!!!!!!!!! Bardzo polecam!!!!

opinie które są negatywne mijają się z prawdą ponieważ pan doktór jest dobrym fachowcem oraz miły i sympatyczny

dziękuje za opiekę pacjent z hotelu pok. 110 polecam miłego i sympatycznego pana doktora innym pacjentom

Nie polecam wręcz odradzam gdyż zawsze trzeba go szukać i czekać 1,5 godz, i jeszcze żle wypisze kartę ZUZA

Odradzam lekarza. Brak zainteresowania, zwlekanie z terminami. Chamski i ordynarny. Ogólnie nie polecam