lekarz Tomasz Dziubaty

Super lekarz, dostał pracę w nowej przychodni w Głuszycy więc musiał zostać doceniony przez jej szefa, który jest świetnym lekarzem i widać po personelu, że stawia na młodych lekarzy jak doktor Tomek. Byłem u niego z córką raz z zapaleniem oskrzeli i o dziwo nie dostała antybiotyku jak w poprzedniej przychodni, wytłumaczył dlaczego nie daje od razu, wydrukował zalecenia i faktycznie dziecko wyzdrowiało choć mieliśmy z żoną opory co do zaleceń, bo zawsze dostawała. POLECAM !

to dobry lekarz, pracował w Klinice Onkologicznej dla dzieci we Wrocławiu, więc wie na co zwracać uwagę u dzieci.polecam.

Bardzo fajny lekarz, ze zdrowym podejściem do pacjenta,rodzica i leczenia. Ma specyficzne poczucie humoru - w moim przypadku nie przeszkadzało to. Nie wciska antybiotyków, stara się leczyć bez nich lub daje po kontrolnych badaniach. Stara się doradzić tańsze leki celem oszczędzenia budżetu domowego. Ogólnie polecam!

Naprawdę bardzo dobry lekarz. Wszystko wytłumaczył, rozwiał wszelkie wątpliwości. Nie spieszył się, a do tego jest miły i uprzejmy. Nie faszeruje dzieci niepotrzebnymi lekami. Bez wahania - POLECAM.

W kwestii zaleceń nie mam uwag. Chciałabym jednak zwrócić uwagę na sposób mówienia i pisania tego lekarza. Połowa wypowiedzi nie była dla mnie zrozumiała, ze względu na wadę wymowy, proszę rozważyć spotkania z logopedą. To ważne, aby pacjent był w stanie zrozumieć lekarza i zalecenia. Podobnie proponuje pisać na klawiaturze, kilka osób próbowało rozszyfrować jedno zdanie, skoczyło się na tym, iż musiałam iść do innego pediatry, by się przekonać, że dobrze rozszyfrowałam zapiski