dr Tomasz Gadomski

Urolog

Wspaniały lekarz i człowiek! Dzięki niemu pozbyłem się dużych kamieni z obu nerek metodą ESWL. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam cały Zespół z Dekerta w Toruniu!

dziękuję bardzo za fachowość w przyjęciu taty, niestety nie możemy sobie pozwolić na kontynuację leczenia z powodów osobistych, siostra zdecydowanie psuje panu szyki , godząc w dobre imię pacjenta , radzę nie korzystać z jej usług rejestracyjnych , bo narobisz sobie tomku bałaganu , w kwestii szczegółów pogadamy, życzę sukcesów w pracy zawodowej i szcześliwego nowego roku

Niestety moja Dziewczyna była u tego Pana, zapłaciła i odesłał ją chorą do domu bez dodatkowych badań. 2 tzgodnie pózniej była u lekarza w Niemczech(też u urologa), który wykrył ciężkie zapalenie pęcheża. Niestety moje zdanie nie jest dobre o lekarzu który za pięcio minutową wizite bierze sporo piniedzy i wysyła paciętów chorych do domu, nawet jak jest bardzo uprzejmy. Pawel Lewandowski

Pawel Lewandowski

To najlepszy lekarz na świecie!!!!!!!Kompetentny.przede wszystkim lubiący swój zawód.lubiący ludzi..WSPANIAŁY CZŁOWIEK!!!!!!

Wybitny urolog; najlepszy w woj. Kujawsko-Pomorskim. Wybitny specjalista od rozpoznawania, kwalifikacji i kruszenia kamieni nerkowych. Miałem 6 krotnie kruszony kamień w Bydgoszczy - Szpital Biziela bez sukcesów. Pan Dr. Gadomski - skruszył kamień 1 cm za pierwszym podejściem. Kamień został rozbity w bardzo drobny piaseczek, tak że nie czułom kiedy go wydaliłem. BARDZO DZIĘKUJĘ PANIE DOKTORZE. ŻYCZĘ DUŻO ZDROWIA I SUKCESÓW W PRACY ZAWODOWEJ. JESZCZE DZISIAJ NIE MOGĘ UWIERZYĆ, ŻE POZBYŁEM SIĘ KAMIENIA. BARDZO POLECAM WYBITNEGO UROLOGA I PRZYZNAJĘ NAJWYŻSZE NOTY W RANKINGU UROLOGÓW. Wdzięczny pacjent: Marian Rafiński z Bydgoszczy. ...

Wdzięczny pacjent: Marian Rafiński z Bydgoszczy.
Marzec/Kwiecień - 2011 r.

Bardzo skrupulatny wywiad z pacjentem, na miejscu i w tej cenie wykonane usg, trafna diagnoza i zakończone sukcesem leczenie. w stosunku do efektów wizyta jak za darmo. polecam!