dr Tomasz Gawroński

2,6
2,6

Ten lekarz to jakaś porażka. Już na samym wejściu kiedy spytałam o USG piersi zrobił się bezczelny oraz twierdził ,że on nie wykonuje USG , dodatkowo Pan Doktor i jego "pomocnica" w czasie mojego przygotowania w przebieralni do badania głośno komentowali i wyśmiewali moją prośbę o przebadanie piersi , twierdząc że mogę iść przecież prywatnie . Taki lekarz powinien iść na emeryturę bo jego ambicja dawno uciekła w las i zrobić miejsce w placówce dla kogoś bardziej profesjonalnego, który będzie pewny swoich kwalifikacji i tego co do niego należy .

Lekarz bez szacunku oraz kultury osobistej. Poszłam do niego na pierwszorazowa wizytę, ponieważ do lekarza do którego chodziłam dotychczas były bardzo długie kolejki. Na wstępie powiedział że on mnie nie ma w kalendarzu bo zapisałam się przez rejestrację a nie przez niego osobiście i on nie będzie nie wiadomo do której pracował. Następnie gdy dowiedział się dlaczego przyszłam do niego a nie do swojego lekarza opryskliwie rzucił: to teraz będziemy robić za wszystkich lekarzy w okolicy? Nie wspominając już o pielęgniarce/ położnej/ jakiejś asystentce, bo nie wiadomo kim i po co ta kobieta tam była chyba tylko do komentowania wszystkiego i pacjentek. Jako osoba która również pracuje w środowisku medycznym w życiu nie pozwoliłabym na takie traktowanie pacjentki.

polecam zdecydowanie .Uprzejmy,dokladnie tlumacz problemy.Korzystam od dluzszgo casu.Jeszcz raz polecam.

Lekarz mało uprzejmy, na jednej z wizyt powiedział mi na dzień dobry "Pani, mi się nie chce dzisiaj pracować"... Konsultowałam się z innym lekarzem w sprawie przebiegającej ciąży... Pan Gawroński zobaczył pieczątkę innego lekarza w karcie ciąży- "obraził się"i powiedział mi że mnie nie przyjmie!...Ogólnie nie polecam tego ginekologa, za każdym razem rozmawiając z nim miałam wrażenia jakbym mu "przeszkadzała" traktuje pacjentów z góry.... Jak się nie chce pracować to proszę na emeryturę już iść i nie zajmować miejsca młodszym... Poza tym trochę szacunku dla kobiet i ludzi;/

poledokladny ,dbajacy o pfofilaktyke.Bez badania nie wpisze lekow.

poledokladny ,dbajacy o pfofilaktyke.Bez badania nie wpisze lekow.