lekarz Tomasz Gołębiewski

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Poświęcił czas na badanie i wytłumaczenie wszystkiego profesjonalnie. Dopytał czy wszystko zrozumiałe i czy mam pytania. Do tego uprzejmy i zabawny. Każdej pacjentce życzę takiego lekarza.

Cudowny lekarz. Prowadził moją ciaze i dzięki niemu moja córeczka jest cała i zdrowa. Bardzo polecam Pana Doktora. Kompetentny, dokładny, sumienny. Jestem mu bardzo wdzięczna.

Polecam Pana doktora. Trafiłam na niego przypadkiem,.podczas pobytu w szpitalu i oceniam go bardzo pozytywnie Wszysko dokładnie wytłumaczył,.spokojny i sympatyczny Polecam

Wszysko dokładnie wytłumaczył,.spokojny i sympatyczny
Polecam

Wspaniały lekarz. Kompetentny, pełen empatii i cierpliwości. Nie bagatelizuje, dokładnie bada i analizuje. Trafiłam na niego pod koniec ciąży, mój poród był ciężki.. Doktor Gołębiewski i drugi Doktor uratowali mojego synka za co będę im wdzięczna do końca życia. Dziękuje.

Mlody, profesjonalny, energiczny i zabawny. Takich lekarzy nam trzeba. Wizyta to czysta przyjemnosc. Z reka na sercu polecam Pana Tomasza, czulam sie zaopiekowana jak trzeba :)

Pan doktor jest bardzo uprzejmy i sprawia wrażenie pewnego siebie, co wzbudziło moje zaufanie. Odpowiada na wszystkie pytania.

W marcu zostałam szczęśliwą mamą. Moją ciążę prowadził dr Tomasz Gołębiewski. Uważam, że to świetny lekarz. Jest dokładny, sumienny, a do tego uprzejmy. Ma dobre podejście do pacjentek. Zawsze bardzo skrupulatnie wykonywał badanie. Pan Doktor poświęcił mi dużo czasu, nigdy niczego nie bagatelizował, dzięki temu zdobył moje zaufanie w 100%. Dr Tomasz Gołębiewski to zdecydowanie lekarz godny polecenia.

Lekarz godny polecenia. Charakteryzuje go uprzejmość i zaangażowanie w pracę. Jest sumienny i ambitny. Ma ogromny potencjał. A.