Ginekolog Ełk

Mickiewicza 4/32
19-300 Ełk

Wspaniały lekarz z powołania. Wytłumaczy wyczerpująco każdy problem oby wiecej takich lekarzy w naszym Kraju.

Opinia dodana przez: Monika

Pracownia diagnostyczna
Baranki 24
19-300 Ełk

Lekarz pierwsza klasa. Lepszego nie spotkałam w gąszczu partaczy. Kompetentny, zaangażowany, dobry diagnosta. Nie odwala wizyty a pomaga. Ogromny zal ze jest tak trudno dostępny.

Opinia dodana przez: Agnieszka

pani jest bardzo miła dla pacjentów co rzadko się obecnie zdaża

pani jest bardzo miła dla pacjentów co rzadko się obecnie zdaża

kopiol
Piękna 23
19-300 Ełk

Pan doktor jest po prostu super lekarz i dobry czlowiek ,znajduje czas dla pacjeta i traktuje powaznie ja jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie

Opinia dodana przez: KRYSTYNA

Ełk

Chodzę do pani doktór "państwowo" i nie mogę powiedzieć złego słowa- kompetentna, rzeczowa, sympatyczna. W żaden sposób nie czuję się gorzej tylko z tego powodu, że nie płacę, co często da się zauważyć u innych lekarzy. Czuję się pod dobrą opieką.

dr Katarzyna Rybaczek

Ginekolog położnik, Ginekolog

Gabinet Ginekologiczny
Tuwima 26
19-300 Ełk

Dla mnie Pani doktor była bardzo dobra - prowadziła moją ciążę. Mogłam dzwonić do niej z każdym problemem. Udzielała rzeczowych informacji i była kompetentna. Nawet już po narodzinach dziecka zadzwoniła by zapytać czy wszystko jest ok.:) Polecam jak najbardziej!!

Mickiewicza 4/32

godny polecenia jest klarowny i uprzejmy...polecam

godny polecenia jest klarowny i uprzejmy...polecam

Prywatny Gabinet Ginekologiczny lek. Beata Wojciechowska

19-300 Ełk

Konkretna kobieta. Dobry człowiek i lekarz. Wie o czym mówi. Ma specyficzny sposób bycia i poczucia humoru co wcale mi nie przeszkadza w trakcie rozmowy. Polecam.

Opinia dodana przez: Dorcia

pro medica

Ełk

Idąc do lekarza oczekujemy tego że nam pomoże, fakt gdy lekarz jest miły inaczej się człowiek czuje, niemniej jednak uważam Pana Kunę za najlepszego ginekologa w Ełku, jako jedyny na oddziale zainteresował się co mi dolega gdy nawet moja Pani doktor (miła i sympatyczna) miała mnie w głębokim poważaniu, chodzę do niego od wielu lat i nigdy nie był wobec mnie niemiły czy arogancki choć podobno potrafi, wiem że jest najlepszym lekarzem i przede wszystkim kompetentnym a ja wolę chodzic do lekarza co się zna na swojej pracy niż do miłej i sympatycznej Pani która wciska ciemnotę.

Opinia dodana przez: Anonimm

ulica Wojska Polskiego 42