lekarz Waldemar Kucharczuk

Pan doktor jest po prostu super lekarz i dobry czlowiek ,znajduje czas dla pacjeta i traktuje powaznie ja jestem bardzo zadowolona po pierwszej wizycie

Moja ciążę prowadził dr kucharczuk, to on mnie wyleczyl i dzięki jego fachowej pracy wogole w nią zaszlam, u innych elckich wypalonych ginekologow slyszalam ze nigdy nie bede mogła mieć dzieci, leczac sie u doktora stało sie to możliwe. PCO to nie wyrok, na własne życzenie rodzilam w olecko. dr nigdy mi nie sugerował ze mam tam rodzic, lezalam w elckim szpitalu na podtrzymaniu więc mam porównanie co chodzi o opiekę, ellcy lekarze to WETERYNARZE!! Polecam olecko, czułam sie jak w prywatnej klinice!! I polecam dr kucharczuka!! Nie ma lepszego w całym naszym powiecie!!!

świetny lekarz, pełen profesjonalizm, polecam :)))

świetny lekarz, pełen profesjonalizm, polecam :)))

Witam Doktor prowadził cała moją ciążę i jestem zadowolona , pomimo że rodziłam w Olecku i wiedziałam że już Pan K. tam nie pracuje ( zostałam potraktowana w owym szpitalu bardzo dobrze , pomimo nazwiska lekarza prowadzącego ( jak stwierdziła któraś Pani na forum, że od razu od tego lekarza źle traktują pacjętki). Nadal jestem pacjętką tego lekarza i polecam. Ale to już jest wybór każdej z nas , co nam pasuje a co nie.

Witam

PO WIELU WIZYTACH U INNYCH LEKARZY I POSZUKIWANIACH TEGO NAJ , W KOŃCU ZNALAZŁAM !!! JEST BARDZO UPRZEJMY, DOKŁADNY I KONKRETNY. BARDZO SOBIE GO CENIĘ ZA RZETELNOŚĆ I PODEJŚCIE DO CHOROBY. POLECAM !!!

ieś pracuje ,a moze ogłoszenienma dac do gazety bo taka nimota przyłazi. radzę laluniu histeruniu urodzić najpierw dziecko a potem pisać odezwy. ogólnie rodzą dziewczyny w ełku lecku i nikt nie pierniczy tak jak ty .lepiej módl się o zdrowe dziecko a nie się lansujesz w necie ikogoś szkalujesz .a tak na marginesie czy doktór obiecywał że będzie przy twoim porodzie///nigdy w to nie uwierzę śmierć i sranie gdzie zsatanie .raz rodziłam w olecku a raz w ełku i moje koleżanki i nikomu włosy dęba nie stanęły. miarkij słowa lwalniu bo nie natym życie polega . znam doktora i twoja wersja to typ histeryczny,a tak wogóle to przemyśl na spoko swje zachowanie

Do wszyskich pacjentek doktora Kucharczuka zdecydowanych rodzić w szpitalu Olecku. Doktor Kucharczuk nie pracuje już w szpitalu w Olecku od grudnia 2011 roku i nie informuje o tym swoich pacjentek. Uważa, że jest to informacja zbędna. Dowidziałam się o tym na dwa tygodnie przed porodem i to tylko dlatego, że zostałam źle potraktowana podczas badania w oleckim szpitalu, na które skierował mnie sam doktor Kucharczuk. Wzbudziło to moje podejrzenia. Zostałam bez szpitala,w którym pracował by lekarz prowadzący całą ciążę. Poczułam się oszukana. Mam do niego wielki żal. Jestem zmuszona albo ...

Doktor Kucharczuk nie pracuje już w szpitalu w Olecku od grudnia 2011 roku i nie informuje o tym swoich pacjentek. Uważa, że jest to informacja zbędna. Dowidziałam się o tym na dwa tygodnie przed porodem i to tylko dlatego, że zostałam źle potraktowana podczas badania w oleckim szpitalu, na które skierował mnie sam doktor Kucharczuk. Wzbudziło to moje podejrzenia. Zostałam bez szpitala,w którym pracował by lekarz prowadzący całą ciążę. Poczułam się oszukana. Mam do niego wielki żal. Jestem zmuszona albo rodzić w Ełku gdzie na widok jego nazwiska wszytkim włosy stają dęba albo rodzić prywatnie na co jest już chyba za późno.

bardzo dobry lekarz dokladnie przeprowadzil badanie usg

bardzo dobry lekarz dokladnie przeprowadzil badanie usg

Godny polecenia jeśli chodzi o prowadzenie ciąży bliźniaczej.

Godny polecenia jeśli chodzi o prowadzenie ciąży bliźniaczej.

Świetny lekarz, prowadził moją ciążę, od początku był w swej dziedzinie fachowcem, później w Olecku już państwowo interesował się moją osoba i moją córeczką. Bardzo dużo tłumaczył, nic nie obiecywał, powtarzał że może się mylić. Polecam każdemu, naprawdę warto mieć spokój w ciąży wiedząc iż nic nie zagraża Twojemu dziecku.