lekarz Waldemar Kucharczuk

Wszytkim bardzo polecam tego lekarz. Obecnie jestem w ciąży z drugim dzieckiem, chcąc zaoszczędzić poszłam do Pani ginekolog do przychodni. To była poraszka, podejście fatalne, nie dążyłam się ubrać już musiałam wychodzić, niemówiąc o jakiś pytaniach które miałam, byłam w tej przychodni 2 razy nawet nie zrobiono mi dokładnego USG. Uznałam, że na zdrowiu dziecka nie można zaoszczędzić. Obecnie ponownie jak z pierwszym dzieckiem trafiłam do Pana Kucharczuka, już po pierwszej wizycie wiedziałam, że decyzja była słuszna. Umawiam się na godzinę i wiem że ten czas jest tylko dla mnie, w trakcie USG wszystko dokładnie tłumaczy i wyjaśnia moje wątpliwości. Ten kto napisał że on idz na ilość nie na jakość niech się zgłosi do publicznej przychodni:) szybko zmieni zdanie. To jest lekarz z powołania.

Witam wszystkie przyszłe mamy... Po dziesięciu latach zaszłam w ciąże ,jest to moja trzecia ciąża .Wcześniej nigdy nie słyszałam o badaniach prenatalnych .Aż do tego dnia gdy dowiedziałam się o takich badaniach które przeprowadza pan doktor Kucharczyk .Umówiłam się na pierwszą wizytę w lutym tego roku i chcę powiedzieć że nigdy wcześniej nie spotkałam się z tak wspaniałym podejściem lekarza do pacjenta .Doktór przed badaniem dokładnie wszystko omówił .Nie wyobrażacie sobie jakie to szczęście zobaczyć swoje dziecko w 13 tygodniu życia .Po takim badaniu doszło do mnie że w moim łonie rozwija się moja mała śpiąca królewna ...Wiem jedno że takie badanie jest warte każdych pieniędzy świata ,gdyż wiesz że twoje maleństwo istnieje i rozwija się dobrze ...W kwietniu jadę na następne badanie prenatalne i już nie mogę doczekać się czy moja mała księżniczka czuje się dobrze .Naprawdę polecam wszystkim przyszłym mamom takie badania .A dla doktora życzę dużo zdrowia i powodzenia ...

Nie wiem zupełnie skąd wzięły sie te nieprzychylne opinie. Ale tak to w życiu jest nie da sie zadowolic wszystkich. Ja jestem bardzo zadowolona z wizyt u pana doktora. Tylko dzieki niemu moja córka żyje ....... Będę go chwalić do konca życia. Tylko on przejął sie moim problemem, błyskawicznie załatwił mi miejsce w CZMP w Łodzi. Tylko dzieki jego szybkiej reakcji i trafnej diagnozie moja córeczka przeżyła. Dziekuje panie doktorze !!!!!!!!!!!!

Całkowicie zgadzam się z poprzednią opinią i także mam poważne wątpliwości co do autoratwa pozytywnych opinii. Wśród moich znajomych jest sporo kobiet,które są rozczarowane,wręcz zbulwersowane podejściem i postawą doktora.Nie jest żadnym wyczynem prowadzenie zdrowej ciąży,czy odebranie niepowikłanego porodu.Nie ma co się roztkliwiać nad tym co jest proste i oczywiste.Myślę że w tym zawodzie najistotniejsze mogą być błędy a raczej ich brak.

Najgorszy lekarz jakiego znam. Nigdy nikomu bym go nie poleciła. Chodziłam do niego prywatnie. Za samo usg płaciłam 100 zł. Gdy znalazlam się w szpitalu powiedział do mnie i co nie czytała pani w internecie że takie objawy mogą doprowadzić do tak wysokiego ciśnienia. szlak mnie trafił to ja buliłąm takie pieniądze i jeszcze mam siedzieć na internecie bo pan doktorek nie raczył mi powiedzieć. Brak słów!!!!!

bardzo pomocny , ma duza wiedze w swojej dziedzinie i potrafi ja wykorzystac. polecilabym doktora kazdej kobiecie . daje mu 5

Pan doktor, według mnie, to obecnie jeden z najlepszych "bajerantów medycznych" w Ełku. Osiadł na laurach a szkoda, bo pamiętam go jako lekarza z mozliwościami... Teraz natomiast nie polecę go żadnej kobiecie przy, której należy "pogłówkować" i poszukać nieszablonowych rozwiazań. Bardzo mało podatny na sugestie pacjentki a rutyna chyba mu wręcz przeszkadza w przyzwoitym podejściu do zawodu. Natomiast jeśli chodzi o trafność stawianej diagnozy to też mu dakeko do średniej. Podsumowując, to zdecydowanie odradzam bo aktualnie idzie na ilość a nie na jakość, takich lekarzy na pęczki, a szkoda. Joanna

Joanna

Lekarz w 100% wzbudza zaufanie :) Bardzo dużo mi pomógł, a w szczególności przy porodzie

Lekarz w 100% wzbudza zaufanie :)
Bardzo dużo mi pomógł, a w szczególności przy porodzie

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą i ma nowoczesny sprzęt.

Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą i ma nowoczesny sprzęt.

Lekarz godny zaufania,kompetentny i zna sie b.dobrze na swojej pracy.

Lekarz godny zaufania,kompetentny i zna sie b.dobrze na swojej pracy.