lekarz Beata Wojciechowska

2,5
2,6
2,5
2,7

Professional doctor, woman from Roe, class. A doctor who does not like sleepless conversations with uneducated patients.

Panią Wojciechowską poleciła mi koleżanka ... Na pierwszej wizycie wydawała się być roztrzepana ale umówiłam się na kolejne i być może to był mój błąd . Prowadziła moją ciążę do czasu, aż nie znalazłam się w szpitalu, całe szczęście trafiłam na kompetentnych lekarzy którzy pomogli mi nadal cieszyć się z oczekiwań na Maluszka . Kilka dni przed tym zdarzeniem na wizycie kontrolnej u pani Wojciechowskiej zgłaszałam , że od kilku dni źle się czuje ,być może już wtedy zaczęło się coś dziać z moim dzieckiem, na co usłyszałam ;” jesteś ...

Panią Wojciechowską poleciła mi koleżanka ...
Prowadziła moją ciążę do czasu, aż nie znalazłam się w szpitalu, całe szczęście trafiłam na kompetentnych lekarzy którzy pomogli mi nadal cieszyć się z oczekiwań na Maluszka . Kilka dni przed tym zdarzeniem na wizycie kontrolnej u pani Wojciechowskiej zgłaszałam , że od kilku dni źle się czuje ,być może już wtedy zaczęło się coś dziać z moim dzieckiem, na co usłyszałam ;” jesteś na zwolnieniu musisz źle się czuć”.
Od razu zmieniłam lekarza i nie polecam tej pani nikomu kto właśnie jest na etapie szukania lekarza do prowadzenia ciąży czy tez zwykłej wizyty .
Badania zlecała raz na jakiś czas , uważając ,że „nie lubi ganiać”, jak można kobiecie w ciąży nie zlecić do wykonania badania nawet zwykłej morfologii ?
Nie pozdrawiam I nie polecam
Niezadowolona pacjentka

Konkretna kobieta. Dobry człowiek i lekarz. Wie o czym mówi. Ma specyficzny sposób bycia i poczucia humoru co wcale mi nie przeszkadza w trakcie rozmowy. Polecam.

Najgorsza pani ginekolog która w życiu spotkałam a było ich wielu nie przyjemna arogancka krzyczy na pacjenta a o leczeniu to już nie wspomnę normalnie zero nie polecam...

Na moje nieszczęście trafiłam na jej dyżur podczas poronienia. Mimo, że to było ponad dwa lata temu do dziś nie mogę się pozbierać, nie tyle po stracie dziecka co po tym, jak zostałam potraktowana przez tą pożal się boże doktor. Była nieprzyjemna, jak mówiłam, że boli (bo do cholery miało prawo mnie boleć) to powiedziała, że przesadzam, że to aż tak na pewno nie boli. Podczas badania była bardzo niedelikatna, a na dodatek po zabiegu łyżeczkowania (które też mi ona przeprowadziła) wyszłam z bakterią, z której leczyłam się rok! Z takim podejściem i kompletnym brakiem szacunku dla drugiej osoby nie powierzyłabym jej opieki nad moim psem, a co dopiero człowiekiem.. Stanowczo ODRADZAM!!!

Ogólnie Pani doktor robi to co powinna, obsługuje szybko ale konkretnie.

Ogólnie Pani doktor robi to co powinna, obsługuje szybko ale konkretnie.

arogancka, nie liczy się z pacjentem, powinna pomyśleć nim rzuci ciężki żart - chyba stanowisko do czegoś zobowiązuje!

super lekarz,byłam miło zaskoczona..konkretna,bezpośrednia,wzbudzająca zaufanie.Nie mam nic do zarzucenia wręcz przeciwnie polecam swoim wszystkim znajomym.

WIELKI MINUS, STRASZNIE NIEPRSZYJEMNE WIZYTY, WYNIOSLOSC, BRAK SZACUNKU DO PACJENTA ZWLASZCZA PANSTWOWE WIZYTY. NIE POLECAM NIKOMU

Jest beznadziejna. W szpitalu gdy przyjechałam w ciąży z bólem brzucha potraktowała mnie jak intruza bo przyjechałam o 22 wieczorem i akurat spać jej się chciało. Wizyta trwa 5 minut. Słyszałam że prywatnie jest o niebo milsza. To lekarz na kase! odradzam.