lekarz Katarzyna Kulbacka

Polecam z całego serca. Pani doktor prowadziła moją pierwszą ciąże. Jestem jej pacjentką od kilku lat. Profesjonalne podejście do pacjenta, któremu poświęca czas. Zawsze rzeczowo odpowiada na pytania i o wszystkim informuje. Bardzo fajnie wszystko tłumaczy i wyjaśnia. Konkretny lekarz który poświęca uwagę pacjentowi, ja to doceniam i polecam

Nie polecam tego lekarza. Po podjęciu decyzji o dziecku poszłam do niej, aby skierowała mnie na wszystkie badania. I już wtedy progesteron wyszedł za niski, a ona mimo, że wiedziała, że staram się o dziecko nic mi na ten niski progesteron nie przepisała! Niestety skończyło się poronieniem i uważam, że to jej wina! Została mi polecona przez znajomą, która z kolei nie miała żadnych problemów z ciążą, może szanowna pani doktor jest lekarzem, który jest dobry tylko dla zdrowych pacjentek. Codziennie żałuję, że w ogóle do niej poszłam. I odradzam każdej kobiecie, który planuje dziecko.

Nie polecam wizyt u tej pani. Byłam prywatnie, bo zależało mi na czasie i fachowej pomocy. Pani doktor nie umie rozróżnić zapalenia grzybiczego od zapalenia bakteryjnego pochwy, a na moją prośbę o wykonanie wymazu - odmówiła!!! Ogólnie wizyty w gabinecie wyniosły mnie 290 zł, leki i badania około 210 zł, czyli, sumując, 500 zł z 4 spotkań z tą panią. Nadmienię, że z moimi dolegliwościami męczyłam się prawie 2,5 miesiąca! Zmieniłam lekarza (NFZ), gdzie wizyta była darmowa, za leki zapłaciłam 39 zł i po 3 dniach byłam uzdrowiona! NIE POLECAM pani Katarzyny Kulbackiej!

Chodzę do pani doktór "państwowo" i nie mogę powiedzieć złego słowa- kompetentna, rzeczowa, sympatyczna. W żaden sposób nie czuję się gorzej tylko z tego powodu, że nie płacę, co często da się zauważyć u innych lekarzy. Czuję się pod dobrą opieką.

wszystko profesjonalnie, rzeczowo. bardzo ładny, dobrze wyposażony gabinet

wszystko profesjonalnie, rzeczowo. bardzo ładny, dobrze wyposażony gabinet

Każdej ciężarnej kobiecie polecam tego lekarza.

Każdej ciężarnej kobiecie polecam tego lekarza.