Lekarz godny polecenia-miły, sympatyczny, uprzejmy znający się na swoim fachu potrafiący wytłumaczyć kobiecie jej dolegliwości i skutecznie jej pomóc.

Jestem w pierwszej ciąży. Od początku pod opieką dr Tomasza Góry. To zaangażowany lekarz poważnie podchodzący do swoich obowiązków. Konkretny, kompetentny, uprzejmy, delikatny. To młody lekarz i nie "nazbierał" jeszcze wielu "gwiazdek" w rankingach internetowych, ale myślę, że to tylko kwestia czasu! Polecam!

Witam,Pan doktor Tomasz Góra jest lekarzem z wielkim powołaniem.Wyjątkowy człowiek,bardzo zaangażowany i dbający o pacjentkę.W moim przypadku przeprowadził diagnostykę,później operację (przeprowadzona przez doktora). Serdecznie polecam pana Tomasza Górę wszystkim kobietom które zastanawiają się nad wyborem,jedno jest pewne,lekarza już nie zmienię.

Świetny specjalista. Wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny, mogłam o wszystko pytać i zawsze otrzymywałam pełne wyjaśnienia. Godny polecenia.

Świetny specjalista. Wszystko tłumaczy, jest bardzo dokładny, mogłam o
wszystko pytać i zawsze otrzymywałam pełne wyjaśnienia. Godny polecenia.

witam niedawno mialam operacje która przeprowadzil gin Tomasz Góra jestem bardzo zadowolona z przebiegu operacji jak i wizyty polecam dziewczyny tego ginekologa jest bardzo dobrym lekarzem

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace i kontakt z pacjentem.Polecam

Świetny lekarz. Młody, ale bardzo kompetentny. Widać, że lubi swoją prace
i kontakt z pacjentem.Polecam

Zdecydowanie lekarz z powołania, wzbudzający zaufanie, młody, ale poważny i uważny oraz kompetentny. zdecydowanie polecam.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog Rzeszów"?

dr

Zespół Poradni Specjalistycznych w Krośnie
Kopalniana 17a
38-400 Krosno

Jasło
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Medicus" Sp.p.
Wojska Polskiego 43

37-500 Jarosław
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Kormed" Jacek Korzeniowski
Kościuszki 141/7
37-600 Lubaczów
Laboratorium Analiz Lekarskich ALAB Rzeszów
Witolda 6B
35-302 Rzeszów