prof. dr hab. Tomasz Goździewicz

Lekarz konsultant ZUS

Jestem pacjentem doktora Goździewicza od wielu lat.Kolejno zajmował się moją wada zwroku. Zawsze tłumaczył na czym polega zabieg i ostrzegał o konsekwencjach jeżeli nie zmienię warunków mojej pracy. Wykazał dużoi cierpliwości ,bo przed każdym zabiegiem byłem zestresowany.Wszystko zawsze się kończyło dobrze zwrok się poprawił znacznie i teraz tylko chodze na kontrolę.

Niestety, ale doktor potraktował mnie w zeszłym tygodniu bardzo nieuprzejmie. Spotykając go powiedziałam, ze wyrażę swoja opinie ze spotkania na forum, a on odpowiedział, iż jak to zrobię to oskarży mnie o stalking i spotkamy się w sądzie, bo wg tego pana nie można pisać o tym, co nas spotkało ze strony lekarza. Mianowicie powiedziałam mu, że sześć lat temu miałam zabieg laserowy korekcji wady krótkowzroczności (do którego nie było żadnych przeciwwskazań), który miał gwarantować, ze na 99% wada nie wróci, lecz ku mojemu zaskoczeniu wróciła i to po trzech latach. Podczas rozmowy doktor zaśmiał mi się w twarz mówiąc: "no widzi pani, jest pani w tym jednym procencie, jest pani wyjątkowa". I zaproponował, żebym skorzystała z usług ich kliniki, bo akurat jest promocja cenowa. Ja się pytam: gdzie poszanowanie dla pacjenta.... mnie spotkała bezczelność i na dodatek straszenie sadem za , zamiast przyznać się do błędu, bo coś poszło nie tak i zaproponować w ramach rekompensaty korektę w ramach reklamacji (mimo upływu lat, bowiem ówcześnie gwarancja i wizja niezawodności była snuta bardzo kolorowo). Odradzam zabiegi wykonywane przez tego lekarza, bowiem w obliczu problemów okazuje się, że człowiek zostaje zastraszony sądem i potraktowany, jak ktoś kto powinien zamilknąć i nie próbować wyrażać swojego niezadowolenia z zabiegu. Dziękuję Panu Doktorowi za szantaże.

Dzięki Panu Doktorowi znowu widzę, a już straciłam nadzieję. Nikt nie chciał mi już pomóc. Klinikę polecili mi moi przyjaciele. Ja polecam tą klinikę wszystkim, którzy chcą być naprawdę szczęśliwi i znowu widzieć świat.

długo biegałem po kaliskich okulistach wreszcie trafiłem

długo biegałem po kaliskich okulistach wreszcie trafiłem

Wspaniały operator. Po zabiegu przez niego przeprowadzonym już następnego dnia widziałam idealnie. Mam porównwnie, bo zabiegu innego specjalisty (nie powinieni tak być nazywany) mam zepsute drugie oko.